קניון פארק הקרח אייס מול אילת

4
ממוצע: 4 (3 דרוגים)
כתובת קמפן אילת ישראל טלפון 08-6379552
שעות פתיחה
א, ב, ג, ד, ה 23:00-10:00 שישי 18:00-10:00, 00:00-21:00 שבת 23:00-11:00 האטרקציות בקניון פועלות גם בימי שישי ושבת.
דמי כניסה
חינם
התקשר מפה וייז
Ice Mall Eilat אייס מול אילת
Ice Mall Eilat אייס מול אילת
Ice Mall Eilat אייס מול אילת

אייס פארק מול הוא מרכז הקניות החדש ביותר בעיר אילת, המשלב בו אטרקציה מרכזית של החלקה על הקרח, וסביבה שתי קומות של טבעות חנויות.

אנחנו ביקרנו במקום במהלך חול המועד פסח, והמקום היה עמוס מאוד והומה, דבר שהקשה על חוויית הקניות הנעימה. מכיוון שהמקום מכיל זירת החלקה - הוא מאוד גדול ובו חנויות רבות. אם תרצו לבקר בכל החנויות - תצטרכו להקיף את המרחב הפנימי הגדול פעמיים. פעם אחת בכל קומה. מגוון החנויות במקום אמנם גדול, אבל אנחנו לא מצאנו כאן חנויות אטרקטיביות במיוחד שלא ניתן למצוא במקומות אחרים באילת.

דבר אחד שכן מיוחד כאן ולא ראינו בשום מקום אחר בארץ - היא הארקדיה. מתחם מכונות המשחק שהוא הגדול ביותר בישראל. שוב - גם כאן, חבל שצריך לפלס דרכך דרך אינספור קונים וחנויות. כקניון - המקום לטעמנו קצת גדול מדי, כמקום בילוי - קצת חבל לעבור דרך שדרת חנויות לפני הפעילות...

החניה - לכאורה בחינם, אבל לא ממש בנמצא. אחרי 15 דקות של הסתובבות מצאנו משהו במרחק הליכה מהמקום. לסיכום, לדעתנו - היה טוב יותר אם היו בונים כאן מתחם ספורט וכושר - בלי חנויות.

פלאש מוב קניון פארק הקרח אילת Flash mob in Ice Park Mall Eilat

דרוגי-גולשים

התמונה של Yossi Zi

5
המקום מלא חווית שאתה נכנס יש כול כך הרבה חניות שאתה לא יודע לבחור יש גם מגוון מסעדות ומשטח החלקת על הקרח אני ממליץ מאוד
התמונה של Ilana Zidon

3
רציתי לכתוב היה איום ונורא, אבל אחרי שראתי את הביקורת של "רק בימי חול" הבנתי שכנראה פספסתי כי הייתי בחג. היה עמוס, לא העלתי על דעתי לעצור לגלידה או סושי, ברכתי את זה שהילדים לא איתי, וכלל לא ידעתי על קומת משחקים. משטח ההחלקה דווקא מאוד קרץ לי, אין ספק שאחזור לנסיון נוסף, הפעם ביום חול. (השאלה מתי יתחשק לחזור לאילת???)

4
ביקרנו והחלקנו מעט לפני חופשת הפסח, נהנינו מסושי טוב, גלידה משובחת ללא צפיפות. על פני החנויות דיי חלפנו למרות שירדנו לרכב עם שקיות ובמגרש החנייה התמזל מזלנו וחנינו ממש הכניסה. ממליצים מאוד להגיע לקניון בימי חול כשפחות עמוס גם בקניון וגם במשטח החלקה. כמי שחנה ליד הכניסה, הגענו דיי מהר למתחם המשחקים ששירת כמעט ורק אותנו שורה תחתונה, מומלץ