מסעדת צ'ינה האוס - איטליה האוס קניון חוצות אלונים

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
דרג את המקום
כתובת קניון חוצות אלונים בית לחם הגלילית ישראל טלפון 04-9536136
שעות פתיחה
ללא הגבלה
סוג המסעדה
מזון מהיר, איטלקי\פיצריה, אסיאתי
מחיר לסועד
עד 50 שח
Kosher
כשר
משלוחים
אין משלוחים
התקשר מפה וייז
מסעדת צ'ינה האוס - איטליה האוס קניון חוצות אלונים

מסעדת צינה האוס היא מסעדה סינית בנוסח עדות פיקנסין. אוכל סיני המותאם לחיך הישראלי ושכמותו תמצאו רק בישראל ובטח שלא בסין. כאן נדמה כאילו הזמן קפא מלכת וכאילו אגרולים שמנים ורוטב אדמדם ודביק מעולם לא יצאו מהאופנה.

המסעדה ממוקמת על אם הדרך בקניון חוצות אלונים הסמוך לבית לחם הגלילית. המסעדה הזו מגישה אורז, נודלס, שניצלונים ושלל מנות בשריות אחרות. כולן מזכירות זו את זו וטעימות למדי כאשר אתם רעבים מאד או ממהרים מאד, לא בטוח שזה שווה נסיעה במיוחד אבל ללא ספק יעיל ומשביע.

מנות הבקר שטעמנו היו טעימות, הנודלס והאורז קצת פחות, והילדים אהבו מאד את העוף בצורותיו השונות. השרות היה יעיל ואדיב, המקום נקי, והמחירים הוגנים - בסה"כ תמורה הוגנת לכסף.

הצד האיטלקי של המסעדה נראה נטוש למדי ובכל מקרה לא היה מזמין במיוחד, ונראה כי רוב הסועדים במקום באים בשביל האוכל הסיני ולא האיטלקי. לחובבי הז'אנר בלבד, מסעדת גורמה זה לא.

מסעדת צ'ינה האוס - איטליה האוס קניון חוצות אלונים

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

התמונה של Itzhak Moreno

מסעדה שכאילו נלקחה ממנהרת הזמן של שנות השמונים. פעם היו המון מסעדות כאלו בארץ. האוכל לא טעים במיוחד אבל עושה את העבודה. רק אם אתם על הדרך וממש רעבים. מנות הבקר והשניצלונים הן מהמנות היותר טעימות במקום. אכיל, סיני זה לא.
3