מסעדת מן החוויה התנ"כית

  • מסעדת מן החוויה התנ"כית קבוצת כנרת, מתחם ירדנית
1
ממוצע: 1 (דרוג 1)

המאה הראשונה לספירה. בצל האיקליפטוס, על גדת הירדן הזורם בשלווה השמורה לדייגים, נרקם סיפור אהבה מקראי. משפחת דייגים חוגגת וסועדת את ליבה, על השולחן שלל מטעמים בעלי צבעים וניחוחות עשירים.

אתם מוזמנים להצטרף לסעודה.

מסעדת "מן" שעל גדת הירדן, מציעה תבשילים בהשראתם של מאורעות ועידנים היסטוריים כגון תקופת התנ"ך, התלמוד, הברית החדשה, וכן בהשראת ממצאים ארכיאולוגיים מתקופת השלטון הרומי בארץ, ביניהם ספר הבישול הקלאסי של אפיקיוס הרומי.

המסעדה מעוצבת בטוב טעם ואותנטיות המשקפת את החיים בגליל ועל גדות נהר הירדן בתקופה שבין מרד למרד.

המסעדה מגישה מבחר מנות תנ"כיות דשנות באווירה מיוחדת, כלים נאים והיסטוריים, מלצרים לבושים ברוח התקופה. רק כאן תוכלו לטעום בצל ממולא בשר ברוטב דבש- תמרים, מרק עדשים כמו זה של יעקב ועשיו, לחם דגנים גס, תבשיל חיטה על מצע שוום, דגים על האש עם שלל ירקות בשמן זית וחומץ, לשתות סיידר בגביעים ולקנח בדבלים ממולאות שקדים.

מסעדת מן מארחת אירועים פרטיים אקסלוסיביים על גדת הירדן, בינות עצי האיקליפטוס המשכשכים רגליהם בירדן.
בצהריים המסעדה פתוחה לארוחות עסקיות.

וגולת הכותרת היא הסעודה התנ"כית המיוחדת לקבוצות;

החוויה התנכית:

הקרנת סרט עלילתי קצר ומרהיב, שצולם לאחרונה ממש כאן בירדן, המגולל את החיים במאה ה-1 על גדת הירדן, ולאחריה ארוחה דשנה בהשראת הסעודה החגיגית שנהנו ממנה גיבורי הסרט.
מקום מיוחד לאירועים עד 150 איש.

דרוגי-גולשים

התמונה של Tamir Adler

1
מסיבת יום הולדת 70 לאבא שלי. השירות היה מזעזע, כלים שבורים ומלוכלכים, מלצר וחצי ל 50 איש שכמובן לא מקצועי ולא יודע לפנות כלים לפני שמביא מנות חדשות. ה"מפיקה" רצתה ללכת מוקדם- אז הראתה לי איך להדליק את המקרן ולתפעל מערכת שמע לבדי - והלכה. ביקשנו לשבת בחצר בחוץ לקפה ועוגה - לא רק שלא דאגו לנו לצל, גם אספנו בעצמנו שאריות זבל וכלים מלוכלכים מהבת מצווש של ערב לפני. גם היינו צריכים לסדר לבדנו שולחנות וכיסאות... בשורה התחתונה - כל מה שתואם מול ה"מפיקה" (בכוונה עם גרשיים - קשר רופף ביותר בינה ובין הפקת אירועים) לא קרה, או כן קרה פשוט לא טוב. התאכזבתי מאוד.