מועדון החתול והכלב בתל אביב

  • the cat and dog club tel aviv
1.5
ממוצע: 1.5 (2 דרוגים)

מועדון החתול והכלב הינו דאנס בר בליבה של תל אביב. אם לומר את האמת, ימיו הטובים יותר של המועדון כבר מאחוריו וכעת נראה כאילו הוא פועל מכח האנרציה.

המועדון מכיל קהל מגוון מאד ועממי מאד, והסלקציה בכניסה למועדון הינה מטעמי דאווין בעיקר, למעשה מכניסים את כולם - יש רק להתאזר בסבלנות. רחבת המועדון עצמה קטנה למדי ולרוב אף מאוכלסת בצפיפות יתר - מה שמקשה מאד על ההנאה במקום.

המוזיקה המנוגנת במקום היא לרוב מוסיקת האוס מונוטונית ושגרתית למדי, לא משהו שבאים במיוחד אליו וכמוהה תמצאו בעוד עשרות מקומות בעיר. שירותי הבר במקום נוחים למדי ופרושים באופן יעיל ברחבי המועדון, אבל המחירים במקום מ ו פ ק ע י ם על פי כל קני מידה, גם כאלו של מועדונים וחבל, מקשה מאד לבלות באופן הגון במקום הזה, זה פשוט יקר מדי.

עניין נוסף הוא נושא האבטחה במקום והבדיקות המאד פולשניות שמבצעים שומרי הסף בכליהם של הנכנסים, לא נעים ומשרה אווירה לא נעימה בכלל במועדון - חונק.
המיזוג במקום מצויין, חניה בשפע בקרבת מקום, אבל לחתול ולכלב אין מה להגיד יותר, לא מומלץ בכלל, ישנם מועדונים טובים יותר בעיר הזו שיתנו תמורה טובה יותר לכסף שלכם.

דרוגי-גולשים

2
ימים היפים של המועדון הזה כבר מאחוריו. אפשר לדלג למקום הבא - בשמחה. תל אביב צריכה מקום לוהט חדש ומהר. המחירים של השתייה - הגזמה!! אפשר לוותר, לא משנה כמה יגידו לכם שיש מסיבה מעולה....

1
מקום יקר מאד, מחירי שתיה מוגזמים ויקרים, האווירה במקום לא נעימה בכלל והבילוי והמוזיקה במקום משעממים לגמרי. מוציא שם רע לחיי הלילה בתל אביב, לא מומלץ בכלל