מסעדת חוראן - חורפיש

2
ממוצע: 2 (דרוג 1)
דרג את המקום
כתובת חורפיש חורפיש ישראל
שעות פתיחה
א - ש 23:00 - 10:00
סוג המסעדה
בשרים, מזרח תיכוני, דגים, פירות ים
מחיר לסועד
50-100 שח
Kosher
לא כשר
משלוחים
אין משלוחים
התקשר מפה וייז

מסעדת חוראן היא מסעדה לבנונית בישוב חורפיש שבגליל. למסעדה הגענו בעקבות המלצות הן של חברים, והן מצאתי כמה וכמה המלצות על המסעדה באינטרנט (כן אנחנו מהאנשים שקוראים ביקורות , אולי אנחנו נאיביים, אבל אנחנו עדיין עושים זאת). חיפשנו מקום שיתאים לארוחה עם הילדים אחרי טיול באזור, ואיך אפשר להגיע לצפון ולא לאכול משהו אותנטי? אך לצערי, זו היה המצב הקלאסי של כגודל הציפויות כך גודל האכזבה.
המסעדה ממוקמת בתחנת הדלק סונול שבכניסה לישוב, והיא הייתה ריקה מאדם כשהגענו, אך זה לא הרתיע אותנו והתישבנו על המרספת היפה עם עצי הזית המקיפים אותו והנוף הצפוני הנשקף ממנה. התפריט כאן כולל הכל - החל מחומוס עם תוספות ועד למוקפץ ופירות ים שלא ממש מתאימים לא לאוירה ולא למקום. החלטנו לטעום מהחומוס ואח"כ ללכת על מנות בשרים. החומוס עם צנוברים שהגיע לשולחנינו לווה בסלט טורקי, פיתות וזיתים ירוקים מוחמצים. אבל זה לא מה שאתה מצפה לקבל במסעדה לבנונית בצפון, פיתות דקות שכל מאפיה במרכז מכינה, חומוס סביר, אך צנוברים בו החלפו ברובם במקלות שקדים, וכאן שוב הדגש הוא על סביר ולא מעבר.
למנות העיקריות בחרנו שיפודי פרגית בליווי אורז וסנייה טחינה. במנות סבירות בגודלן, ומנת הסניה בלטה לטובה, השיפודים היו טובים, אך האורז שליווה אותם היה טפל לחלויטין.
השירות במקום די טוב ואדיב, אך לא מפריע יותר מדי במהלך הארוחה.

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

התמונה של Olga Pulisman

היינו בכמה מסעדות לבנוניות בארץ, גם ביפו וגם בצפון שהיו הרבה יותר טובות מהמסעדה הזו. האוכל סביר אך די מאכזב, סוג של שיפודי התקווה ולא מעבר, אולי ציפינו למשהו הרבה יותר טוב, וזו הייתה הבעיה שלנו.
2