רחוב ביאליק רמת גן

3.57143
ממוצע: 3.6 (7 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת ביאליק רמת גן ישראל
שעות פתיחה
בשעות היום
דמי כניסה
חינם
התקשר מפה וייז
בית הכנסת הגדול בכיכר רמב"ם
בנין עיריית רמת גן ברחוב ביאליק

תודו, פעם בכמה זמן אתם הרי מתגעגעים לשיטוט אורבאני כמו בימים הטובים. לפני עידן הקניונים. אין תחליף לתחושת ההליכה ברחוב עמוס חנויות, חיפוש מציאות ובחינה של העוברים ושבים, רוכלים ושלטי מבצעים.

נכון, לקניונים יתרונות משלהם: רשתות, מותגים מוכרים, חניה חינם והמון מזגן קר בחודש אוגוסט הוא עניין שאף אחד לא מתלונן עליו בשמש הישראלית הקופחת, אבל עדין אין תחליף לתחושת הליכה ברחוב הומה אדם כשאתם מוקפים באפשרות לגלות חנות חדשה ולחשוף פריט שכלל לא חשבתם שאתם צריכים ולאחר חמש דקות מיקוח להחזיק אותו בידכם שבעי רצון.

רחוב ביאליק הוא רחובה המסחרי הראשי של רמת גן ובימיו הגדולים היווה מוקד משיכה גם לקונים מן הערים הסמוכות כגון פתח תקווה ואפילו כפר סבא.
יום של שיטוט וקניות ברחוב הזה היה חוויה מלכדת להורים וילדים ואפשר בקלות להעביר בו כמה שעות. ביאליק היה ידוע כרחוב שיש בו פשוט את הכול. בגדים, נעלים, בתי מרקחת, גלידריות, מצעים ובקיצור המון הזדמנויות לשרוף כסף תחת שדירה ענקית מצלה של עצים וותיקים כמו רמת גן עצמה.

עם תחילת שנות השמונים וכניסתו של קניון רמת גן שחגג לאחרונה עשרים לתמונה חטפו סוחרי ביאליק נוק אוט לא קטן. הרמת גנים הצביעו ברגליים שלא לדבר על תושבי ערים אחרות שחדלו כלל מלבוא אליו עם הופעתם של קניונים אצלם.

חווית הבילוי בקניון והנוחות שהוא הציע כבשו את הישראלים כמעט בבת אחת והרחוב חווה משבר גדול וחנויות רבות בו נסגרו.
עם הזמן, עליה הרוסית והמיתון הכלכלי, פרץ הרחוב מחדש וחנויות רבות שהיו סגורות נפתחו מחדש והתעדכנו לעידן החדש של הרחוב: עידן המציאות. אם בעבר היה הרחוב רחוב קניות אקסקלוסיבי, הרי שהיום הוא מציאון ענקי שנעים להסתובב בו.

עירית רמת גן הממוקמת במרכזו של הרחוב מטפחת אותו באופן סביר, מדרכות הוחלפו, מנורות נשתלו בתוך העצים והם מאירות את המקום גם בערב בצורה ייחודית.
יש ברחוב הרחב ספסלים רבים לישיבה, מקומות זולים לאכול ואת כיכר אורדע המפורסמת עם המזרקה המושבתת לעצירת אמצע ביום קניות עמוס ולהתבוננות ביונים הרבות הנמצאות בו ואשר אינן חוששות מן המבקרים.

רחוב ביאליק מציע חוויה אורבאנית של פעם ולא מהזן התל אביבי אלא חווית עיר פריפריה שהיה לה פעם המון אופי משלה וכעת נשארו לו רק שרידים נעימים.
לרחוב ביאליק קסם משלו בניחוח של פעם, גלו אותו בעצמכם.

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
אם יש לכם בוקר או אחה"צ פנוי - צאו לסתובב ברחוב ביאליק. תמצאו חנויות רבות של נעליים ומגפיים (בעונת החורף) ואף חנויות בגדים מוזלים לכל הגילאים. ואם מתעייפים, תמיד אפשר לעצור באחד מבתי הקפה המרובים שברחוב...
התמונה של אביבה

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
אפשר למצוא בגדים נעליים ועוד במחירים מצחיקים ממש! הרחוב באורך מושלם, ארוך מספיק כך שמכיל בתוכו המון חנויות, אך לא ארוך מדי אז לא מתעייפים, הרחוב גם מאד מוצל הודות לעצים רבים וגדולים. מומלץ לעצור לצהריים בקפה ביאליק הנמצא בפינת ז'בוטינסקי ויש בו אוכל טעים ועסקיות משתלמות.

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
לפני שנים היה ביאליק ה-רחוב ברמת גן, שוקק חיים עם חנויות איכותיות רבות. היום נשארו בו חנויות זולות יחסית, פשוטות אבל בהחלט מומלץ לערוך בו קניות של בגדים, נעליים, כלי בית ועוד.
התמונה של צפה ברוגע

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
ביאליק הוא בעיקר רחוב התכשיטים של רמת גן. ניתן להשיג בו טבעות אירוסין ונישואין במגוון רחב של חנויות. פרט לכך מדובר ברחוב די סטנדרטי עם חנויות שונות ודוכני מזון ולא יותר מזה. כיכר רמב"ם במרכזו היא מקום שנעים לעצור בו למנוחה על הספסלים. הקניון שבכניסה לרחוב הוא אחד הקניונים השוממים וחסרי העניין שנתקלתי בהם.
התמונה של רוני

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
רחוב ביאליק לדעתי היה ונשאר רחוב הקניות הכי מדליק בגוש דן. למרות, ואולי בגלל כניסת הקניונים למפת הקניות הלאומית, מצחיע הרחוב מגוון חנויות פרטיות מדליקות במחירים אפשריים. כדאי לבקר, ואם אתם חייבים מזגן - אפשר להכנס לקניון אלרום שבתחילת הרחוב.

2
ממוצע: 2 (דרוג 1)
יש הרואים אותו כיפה.הרבה חנויות בזאר עם איכות של שוק. למרות שידוע כרחוב הנעליים, אישית מעדיפה לקנות במקום אחר, אלא אם כן מדובר בחנות מותג כמו קליגולה. אומרים שהוא מאוד מזוהם כי אין בו איוורור טוב. ייחודי לו הנורות על העצים
התמונה של shelley10

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
זוכרת איך בתור ילדה זה היה הרחוב הכי שוקק ברמת גן והסביבה. היום עוד רחוב עם חנויות