מגדלי עזריאלי בתל אביב

3.833335
ממוצע: 3.8 (12 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת מנחם בגין 132 תל אביב - יפו ישראל טלפון 03-6081199
שעות פתיחה
בשעות היום והערב המוקדמות
דמי כניסה
חינם
התקשר מפה וייז
מגדלי עזריאלי
פסל קורא העיתון בכניסה למגדלי עזריאלי

אוהבים לשנוא את מגדלי עזריאלי בתל אביב מסיבות לא ממש ברורות למרות שחלקן פופולאריות מאד: גלובליזציה, שנאת תאגידים, התנגדות למותגים ועוד. נכון, מגדלי עזריאלי מסמלים אולי באספקטים רבים מדי את כל הדברים האלו. שלילי ומוצדק באופן מסויים ככל שיהיה הדימוי הנמוך שלהם הרי שמדובר באחד מן המבנים המרהיבים ביותר ברמה הארכיטקטונית הממוקמים בתל אביב. השלמתו של המגדל השלישי בסדרה באיחור של כעשר שנים והיחשפותו של המבנה הגיאומטרי הפשוט והמרתק שלהם שינה את הנוף התל אביבי ללא היכר. קחו איתכם זוג תיירים לנסיעה קצרה באיילון, אולי דרך ההתפעלות שלהם תחושו גם אתם בגאווה קטנה על כך שלמרות שאנחנו לא ניו יורק, יש לנו פתאום איזה צבע אורבאני של מדינה מתקדמת ולא רק את שוק הכרמל בתור אטרקטציה ארכיטקטונית. האמת צריכה להאמר במיוחד על ידי חובבי אדריכאלות טובה. מגדלי עזריאלי הם עניין מרהיב למדי, ואם תעשו את המאמץ הנדרשת ותביטו בהם בכל פעם מזווית אחרת, יתכן שהקסם האורבני היחודי שלהם יגע בכם וגם אתם תישבו. המיקום, מנצח כמו שצריך להיות מיקום של מגדלים שהם מרכז קניות ומסחר ענף. תחנת הרכבת העוצרת בפתח המגדלים ומציעה נגישות דרך גשר הופכת אותם לסוג של אטרקציה קלה להגעה מכל רחבי המדינה והם הפכו אט אט לשער התל אביבי הבולט ביותר מבלי שאולי התכוונו לכך, לכל מי שמגיע היום לתל אביב מן הפריפריה. יש גם תצפית מרהיבה מראש הבניינים לכל מי שמעוניין. נסו, זה יפתיע אתכם מאד. טיילו מסביב, למרות שזה נשמע אולי מפתיע וזה לא הקניון הטוב במדינה, הרי שהקניון הוא לא לב העניין אלה הגודל, המסה והאמירה של מגדלי הענק המרהיבים האלו. יש קסם בבטון. תתפלאו.

qRFLM6fXqC0

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
מגדלי עזריאלי הם קניון לכל דבר. היתרון של מגדלי עזריאלי בכך שהם שנמצאים במרכז תל-אביב, עוברת בתוכם תחנת רכבת מצד אחד ומרכז אוטובוסים מהצד השני. אם אתה בא עם רכב עליך לשלם על חניה וזה הופך את העסקה ללא כדאית. לפיכך אני מעדיפה ללכת לקניון הנמצא ליד הבית או שהחניה שלו חופשית שם גם יש את אותן החנויות (כמו שבעת הכוכבים בהרצליה, איילון ברמת גן)

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
שם תמצאו המון חנויות ורשתות מוכרות: בגדים, תכשטים, אוכל, ספרים ועוד. תמיד הקניון עמוס באנשים ותמיד תראו שם חיילים מהקריה. אני אוהבת ללכת לשם במיוחד בגלל שאני אוהבת לקנות בZARA כי החנות גדולה ויש בה מבחר יותר מבקניונים אחרים והמחירים שם סבירים..

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
קל ונוח להגיע אליו ברכבת, התחנה ממש מתחת, או ברכב בירידה ישירה מאילון צפון או דרום. הקניון עצמו קצת פלצני עם חנויות יקרות יחסית והרשתות הרגילות שבקניונים. סוג של בילוי מאוד פופולארי היום. גם מלא בחיילי הקריה הסמוכה.
התמונה של צפה ברוגע

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
אחד הקניונים הגדולים. יש בו מגוון רחב מאוד של חנויות וקומת מזון מאוד עשירה ואף מבחר של מסעדות הפזורות בשטח הקניון. בדרך כלל הוא מאוד עמוס ובשעות הצהריים יש בו ערב רב של חיילים בעיקר באזור המזון. המחירים בחנויות לא זולים. אהל ניתן להשיג בו כמעט הכל. היתרון הגדול שלו הוא המיקום המרכזי שלו בלב תל אביב, כולל הקרבה לתחנת הרכבת הצמודה אליו. חנייה לא חסרה בו אך היא בתשלום.

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
המתחם של האוכל מעט צפוף, יש בקניון את כל המותגים. חסרות חנויות ייחודיות. נוח שהתחנת רכבת סמוכה
התמונה של yehudaz

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
קניון מאוד גדול, מכיל את רוב רשתות החנויות המוכרות בכל התחומים. מבחינת מזון, יש מתחם בכל אחת מהקומות (יש גם מסעדות על הגג). יש הרבה בתי עסקים במגדלים מסביב לקניון, מה שהופך אותו למקום מרכזי בת"א. שימו לב שאין שם חנויות כמו הום סנטר או אייס - קצת חיסרון (יש בקרבת מקום באיזור הסינרמה). בימי הקיץ כמו סואן מדי בקניון.

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
קניון מאוד מרכזי, הגישה אליו מאוד נוחה גם מתוך העיר וגם מחוצה לה (קרוב למחלף השלום באיילון). יש המון חנויות, בעיקר ביגוד, אבל גם כלי בית, צעצועים וכו'. יש מתחם מזון שמתפרס על מספר קומות שבו כל אחד יוכל למצוא מה לאכול.
התמונה של dm1170

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
בקניון עזריאלי בתל אביב תוכלו לבלות שעות על גבי שעות על גבי שעות. מגוון של חנויות ומסעדות במקום גדול אחד. הקניון פתוח כמעט כל השבוע ותוכלו להגיע ולעשות כל מה שעולה בנפשכם. וכמובן, כאשר ימאס לכם מהסיבובים בקניון ושאתם מרגישים שיש לכם כבר מספיק שקיות מותגים בידיים אתם יכולים לשדרג את החויה ולעלות לתצפית של המגדלים שנמאת במגדל העגול בקומה 40+. התצפית היא כמעט על כל תל אביב והעלות היא אפסית (כ-17 שקלים אם זכור לי נכון). ממליץ בחום!

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
למי שאוהב שופינג, אפשר לשוטט ולמצוא דברים מעניינים. אהבתי את מלון קראון פלאזה המפואר, שהייתי בו באירוע. ובכלל שלושת המגדלים האילו הם ממש סמל תל אביבי ונקודת ציון.
התמונה של Olga Pulisman

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
תצפית מצויינת, אך החניה זה פשוט נורא בכל שעות היום. האחרי כמה סיבובים בחניה אתה מתחיל להתחרט שהגעת למקום בכלל.