חוף ירושלים בתל אביב

  • חוף ירושלים בתל אביב
2.666665
ממוצע: 2.7 (6 דרוגים)

חוף ירושלים בתל אביב כבר מהגדרתו נשמע כמו הכלאה בלתי אפשרית מכיוון שבירושלים אין ים, והתל אביבים, לא ברור אם בשביל לעצבן או בשביל להוקיר החליטו לקרוא לאחד החופים שלהם על שמה של העיר הקדושה.
זהו אחד החופים הדרומיים יותר של תל אביב וככזה הוא מצטיין באוכלוסיה שונה מאחיו הצפונים יותר ובעיקר מאוכלוסיה אקלקטית יותר של לא תל אביב אשר מגיעים למתחם בשל העובדה שיש בו חניה יחסית בשפע בשל חניון האופרה והחניונים הצמודים לו.

החוף לכשלעצמו רחב באופן מפתיע, ולמרותן שטיילת תל אביב החדשה נגסה בו באופן משמעותי הוא נותר גדול דיו. אחרי שמחנים את הרכב צריך להיזהר בשבע עיניים לאחר שחוצים את הכביש. כביש הטיילת הוא אחד הסואנים והמסוכנים שבמדינה ונדמה שכולם מסתכלים על הים לשמאלם ולא על הולכי הרגל המגיעים מימין, אז רצוי להיזהר בעת חציית הכביש אליו בעיקר אם אתם מגיעים עם ילדים.

החוף עצמו הוא אחד החופים הסואנים ביותר בשבתות קיציות ואחד מן החופים האהובים ביותר על התיירים שכן כל שעליהם לעשות הוא פשוט לרדת משורת המלונות המקיפה את סביבותיו ולרדת אל הים.
בחוף, כמו בחופים אחרים ממוקמים בתי מסעדות היורדים כמעט עד הים ומציעים אווירה משגעת בערבי קיץ, אוכל נוראי במיוחד ומלצריות שאף פעם לא מגיעות מכיוון שהן עסוקות בהלתבוסס בחול.

החוף סוער כמעט תמיד. המזח המגן עליו קטן יחסית וצריך להיזהר, למרות שמדובר בחוף מוכרז עם שורה מרשימה של מצילים ותיקים שהיא עירנית כאן במיוחד לאור ריבוי האוכלוסיה בו.
אם אתם מחפשים חוף קטן ושקט להתבודד בו באמצע תל אביב, זה לא המקום. אם אתם משתוקקים לעמוד אחר כך בתור לאחת מן המסעדות הבינוניות לאורך הטיילת ורוצים חניה בשפע באמצע תל אביב- זה בדיוק המקום עבורכם.

בחוף תוכלו למצוא:
שירותים
בית קפה - מסעדה
מתקני ספורט
מתקני שעשועים לילדים
מגרשי כדורעף
סככות צל
השכרת כסאות מרגוע ומיטות שיזוף
איזור המיועד לקייט סרפינג בשטח שמדרום לאיזור הרחצה (חוף גאולה).
תאי שמירת חפצים

דרוגי-גולשים

2
הייתי כמה פעמים ולא התרשמתי לטובה מהחוף אוכלוסיה לא סימפטית הרבה רעש מעדיף את החופים באיזור הילטון כמו הגייז והכלבים

התמונה של אביבה

2
לא ממליצה להגיע לחוף ירושלים הוא עמוס, יש שם חבר'ה פרועים יחסית, יש חופים טובים בהרבה

התמונה של kotik

4
חוף נקי , לא הכי צפוף, למרות שנמצא בתוך תל אביב

3
יותר מחבבת את החופים הצפוניים יותר ואפילו את הדרומיים יותר כמו חוף התופים. פחות מתחברת לאוכלוסיה שמגיעה אליו.