ארומה ישרוטל ים סוף

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
דרג את המקום
כתובת חוף אלמוג אילת ישראל טלפון 08-6371010
שעות פתיחה
א-ה 07:30-23:00 שישי 07:30-23:00 שבת 07:30-23:00
סוג המסעדה
קפה\גלידריה
מחיר לסועד
50-100 שח
Kosher
לא כשר
משלוחים
אין משלוחים
התקשר מפה וייז

נכון להיום רשת ארומה הינה רשת בתי הקפה המובילה בישראל, אך אחד האתגרים המרכזיים העומדים בפני כל רשת הינה שמירה על האיכות והסטנדרטיים הגבוהים של כל סניף וסניף בנפרד - ושל הרשת בכלל. סניף ארומה באילת הצמוד למלון ים-סוף (לשעבר אמבסדור) עושה עבודה מצויינת בשמירה על מוניטין הרשת והוא אחד מהסניפים המוצלחים יותר של הרשת.

הקרבה לחוף הים ולמלון [[ישרוטל ים-סוף (אמבסדור) באילת]] עושה את שלה ומבחינה זו סניף ארומה זה ממוקם היטב ומאפשר רענון מתמיד של קפה קר לאורך היום, ארוחות מהירות לילדים, ארוחות בוקר מפנקות ובעצם מה לא, סניף זה של ארומה מספק את התמורה הטובה ביותר לכסף לאוכל באילת - גם טעים ולא ממש יקר בעיר שרוב המחירים בה מופרכים ויקרים עד כדי תחושת גזל.

הסניף בוהק מניקיון ומצוחצח, לא עמוס מדי, מוזיקה נעימה, צוות אדיב מאד ושירות סופר זריז. המקום מציע מתחמי ישיבה נוחים מאד הן בתוך המבנה הממוזג והן מחוצה לו, נוף סביר, חנייה בשפע, ומעל לכל - אוכל טעים וטרי.

הביקור במסעדה מתאים גם למשפחה עם ילדים שיסתדרו באופן מצויין במרחב הגדול שמציעה המסעדה.
מומלץ לכולם, ולחובבי ארומה בפרט שלא יתאכזבו מסניף מצויין זה.

ארומה ישרוטל ים סוף

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

התמונה של Michal Moreno

הארומה הכי טוב באילת - ולו רק בגלל המיקום המבודד והמרפסת. השירות שקיבלנו היה תמיד נחמד ואדיב, האוכל תמיד הוכן בדיוק לפי התפריט, ואנחנו... חוזרים לארומה ים סוף בכל פעם מחדש.
5