חוף נורדאו - החוף הנפרד בתל אביב

3.25
ממוצע: 3.3 (4 דרוגים)
כתובת נורדאו תל אביב - יפו ישראל
שעות פתיחה
החוף פתוח בעונת הרחצה: בימים א', ג', ה' לנשים בלבד, ובימים ב', ד', ו' לגברים בלבד. ביום שבת הכניסה מותרת לבני שני המינים.
דמי כניסה
חינם
התקשר מפה וייז
חוף נורדאו - החוף הנפרד בתל אביב

הים שייך לכולם. וכך גם החופים. בעוד שבכנרת כולם מקלפים גדרות שמציבים אנשי עסקים חדשות לבקרים למרות בגצ"ים שיוצאים בנושא חדשות לבקרים. תל אביב היא בחינם והיא של כולם.

אחד החופים המוסדרים והוותיקים ביותר בעיר הוא חוף הרחצה הנפרד לגברים ולנשים. החוף הוא מעוז של דתיים ציונים או חרדים המבקשים גם הם לטבול בים כאחד האדם גם אם בלבוש צנוע ובהפרדה בין נשים לגברים. החוף הזה הוא סוג של מסתורין עבור רוב הגבריים החילוניים של תל אביב שאינם פוקדים אותו אך לא כך לגבי נשים ובעיקר תיירות המבקשות לשזוף חזה מבלי שאיש מגברברי העיר יטריד אותם כשהן עושות זאת והדרך הטובה ביותר עבורן הוא להגיע לחוף הזה ביום בו הוא מיועד לנשים.

האגדה מספרת שמרבית השבדיות השוות בוחרות לחשוף שם חזה בימי רחצה לנשים בלבד וגם אם היא לא נכונה זו אגדה משעשעת במיוחד. בימי הרחצה של גברים שאחד מהם הוא יום שישי [כי נשים כמובן נועדו לבשל את ארוחת השבת] אפשר לשים את הציניות בצד ולראות כמה יפה זה ים במיוחד למי שאינו מגיע אליו בצורה תדירה וקבועה. ההתלהבות של מבקרי החוף האלו פשוט מאחזת גם בהולכי הרגל השלווים שעוברים במקום ויש תחושה של הנאה אמיתית של כל מבקריו המגיעים לשכשך במיים.

כמה שעות לפני כניסת השבת מתרוקן החוף העמוס הזה כמו במטה קסם וכולם ממהרים הביתה לפני כניסת השבת רטובים אבל עם שלייקס וציציות כפי שנדרש. הפלורליזם ההכרחי שלנו כאן מתקיים ברצועת החוף המשולשת הקטנה עליה מרוכזים החוף הנפרד, חוף הכלבים וחוף הגייז התל אביבי. כבר אמרנו הכל כך נדמה לי. הדו קיום בצד היפה של תל אביב מתקיים בהמשך קיומו של החוף הזה, כפי שהיה במשך שנים רבות ואולי מזכיר לכולנו שאפשר לחיות ביותר סובלנות כאן בין אחד לשני.

הים כבר אמרנו, הוא באמת של כולם. כדאי לבדוק לפני ההגעה האם זהו יום רחצה לנשים או גברים. ולא. אי אפשר להגיע ביחד. חוף זה הינו היחיד בתחום העיר תל-אביב-יפו המיועד לאוכלוסייה הדתית חרדית. החוף פתוח בעונת הרחצה: בימים א', ג', ה' לנשים בלבד, ובימים ב', ד', ו' לגברים בלבד. ביום שבת הכניסה מותרת לבני שני המינים. בחוף תוכלו למצוא: שירותים ציבוריים ומלתחות קיוסק מתקני ספורט מתקני שעשועים לילדים השכרת כסאות מרגוע ומיטות שיזוף איסורים: שימו לב! בחוף נורדאו חל איסור על הבערת מנגלים ומדורות, עריכת מסיבות, הכנסת כלבים וספורט ימי.

דרוגי-גולשים

4
בימי השבוע החוף מופרד אך בשבת הוא פתוח לכולם יש בו שירותי ומלתחות מסודרים מאד המון מיטות ושמשיות המים די מלוכלכים אבל בתחילת העונה כדאי

3
הולכת בימי שבת כמעט תמיד, מגיל קטן. הבעיה שבימי שישי נכנסים בערך אלף דתיים למים וזורקים אשפה בים. בשבת לאחרונה גם אין מציל, והקיוסק לפעמים עובד ולפעמים לא. מומלץ לתחילת העונה או לסופה- יולי אוגוסט עדיף להתרחק.

2
שתהיה לי פרטיות. תקופה קצרה ביותר. איבדתי עניין...כיום החוף יכול להיות מעניין בלילה, כשהוא יחסית ריק ולכן יכול להיות מבודד ורומנטי.
התמונה של רוני

4
נקי ונעים, טוב שיש אפשרות לשומרי מסורת ודתיים ליהנות מהחוף הכי יפה בעולם!