פארק המים ימית 2000 בחולון

  • פארק המים ימית 2000 בחולון
  • פארק המים ימית 2000 בחולון
  • פארק המים ימית 2000 בחולון
  • פארק המים ימית 2000 בחולון
3.07143
ממוצע: 3.1 (14 דרוגים)

הפארק הממוקם בסמוך לאיזור התעשיה של חולון מכיל את כל האלמנטים הצפויים של פארק מים, אך עם זאת מציע חוויה מוגבלת למדי למבקרים.

ביקור בשיאו של חודש אוגוסט (מתי ניקח את הילדים אם לא בחופש הגדול?) מציע חוויה מפוקפקת ועמוסה למדי, עד שבשלב מסויים כמות המבקרים והצפיפות חסרת הרחמים הופכים את הביקור באתר לקשה מנשוא.

למרות ההיצע המגוון של מתקנים, מגלשות מים, ובריכות שונות התחושה הכללית היא של הזנחה ושהמקום עצמו ידע כבר ימים טובים מאלו.

בניגוד לפארקי מים אחרים בארץ רוב רובו של המתחם מרוצף כולו בגרנוליט מעקצצת ומכאיבה לכפות הרגליים היחפות, וללא מדשאות כלל, מאכזב למדי כאשר מדובר במתחמם של פארק מים.

מבנה מתחם "עולם הילד" המקורה והמוצל (נקודת זכות לפארק) מוזנח ומלוכלך וזקוק לשיפוץ באופן דחוף, וצעקות המצילים המשתמשים במערכות הגברה ביחד עם כמיות הכלור הנדיבות מדי שבבריכה הופכים את השהות בו לבלתי אפשרית.

למרות שלל המגלשות המתקדמות למדי הרי שעודף המבקרים הקיצוני בפארק והתורים הארוכים מאד מונעים כל תחושת הנאה, והילדים הרבים שהיו עימנו הפכו מתוסכלים ומאוכזבים עד מהרה.

לא מומלץ, רק למי שחייב, ואם כבר הולכים לפארק מים בשיאו של חודש אוגוסט ישנם לא מעט פארקים מוצלחים הרבה יותר.

O-OKLQvvwEc

דרוגי-גולשים

2
מה נכתוב שלא כבר כתבו... לא נקי, תמיד מפוצץ באנשים, גניבות של כפכפים ונעליים, אין שולחנות... המחירים בקיוסק זה גובל בגזל לא היה תענוג גדול... אם לא היו לי כרטיסים חינם כנראה שלעולם לא הייתי מגיעה לשם בפעם השנייה. לא מומלץ אלא אם ממש נגמרו כל האופציות האחרות לבילוי עם הילדים. אבל מצד שני... הילדים מאוד נהנים שם לפחות עד גיל 15, אז בשבילם זה שווה.

4
אחלה מקום לפעוטות ,אהבתי את המתחם שמתאים לקטנים שהמים יוצאים כמזרקה מריצפה.גובה המים כ 10 ס"מ ,נותן תחושה של ביטחון.הפעוטה עמליה התרוצצה וצרחה מאושר. המקום מספיק גדול ומכיל בריכות שונות ומגלשות שונות לכל גיל וגם ג'קוזי ובטח עוד דברים שפיספסתי. הם מנקים שם כל הזמן.החיסרון אין שם כל כך דשא.

5
יוצא לי להיות המון בימים סגורים דרך העבודה וזה מדהים גם הצעירים לא רק הילדים מוצאים את עצמם שם יש המון מתקנים ומיגלשות ובאמת זה יום כיף אדיר

5
מכיל כמה וכמה בריכות, חיצוניות ומקורות, ביניהן בריכת גלים, מיגלשות מים לחגילאים שונים, ג'קוזי ועוד. מתאים ליום בילוי ארוך לילדים ממנו הם חוזרים עייפים ומאושרים.

4
אחלה פארק, המון מגלשות מים מגוונת- אבובים, חושך, מהירה או איטית... בנוסף עוד מתקני ספורט מגוונים כמו מגרשי טניס. הבעיה היחידה היא העומס והתור בשבתות וחגים

התמונה של dm1170

3
בהחלט כדאי להגיע לימית 2000 פארק המים הגדול שבחולון אך אני ממליץ להגיע בימים ושעות שיש פחות עומס לדוג' ימי חול בבוקר, בהחלט תוכלו להינות מרוב המתקנים בתור סביר אך אם אתם מגיעים בימי שישי שבת או בשעות הצהריים אתם תבלו את רוב הזמן בתורים מעצבנים עם אנשים בלי חוצפה, יש שם מתקן חוויתי מאוד שפשוט לקח בערך 30 דק' לעלות עליו, וכל זה בשביל חויה של 2 דק' בדיוק.. קצת מרתיח.

התמונה של רוני

1
עמוס, רועש, ומלא בני תשחורת שלפעמים מגיעים לאלימות. לא מקום נעים בכלל, עדיף לוותר

התמונה של קאטיושה

2
התורים לכל מגלשה ארוכים בטירוף ולא נגמרים, הציפות שם בימי הקיץ הם פשוט בלתי נסבלים. אין הרבה חידוש ברמת המגלשות, בסה"כ לא התלהבתי.