מסעדת מהרג'ה הודית ברמלה

דרוג הגולשים: 
4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
כתובת: 
שדרות שלמה המלך 14
עיר: 
רמלה
אזור בארץ:
סוג המסעדה:
מחיר לסועד:
שעות פעילות: 
א - ה 19:00 - 10:30 ו 15:00 - 09:00 סגור בשבת
כשרות: 
לא כשר
טלפון: 
9223534 - 08

בימים הגדולים של העיר, היתה רמלה עיר מחוז אשר נמצאה במרכז הדרך בין מישור החוף לירושלים. כאן עברו שיירות, ורמלה היתה מרכז מסחר עירני ופעיל מאוד.

מה שנשאר כאן היום זה הרבה מאוד מסחר, הרבה מאוד ערניות של הרחוב, ושלל תפוצות, עדות ודתות. זוהי אחת מהערים היחידות בהם מתגוררים זה לצד זה ובשלום רב - יהודים, מוסלמים ונוצרים.
נוכחות נוספת המעשירה את המרקם התרבותי הפלורליסטי של העיר, ואת הצבעוניות של המקום - היא הנוכחות ההודית במקום. ברמלה תוכלו למצוא מגוון של חנויות למוצרים הודיים בהן קונה האוכלוסייה ההודית המקומית, וגם כמה מסעדות הודיות.

בתור מי שביקרה בכמה מסעדות הודיות בחייה, אני יכולה להעיד כי מהראג'ה היא אחת הטובות שבהן. היא מציעה חווייה אותנטית במקום צבעוני ומלא חיים, תפריט מגוון ועשיר, ושירות אדיב.
אנחנו בחרנו באחת מהארוחות העסקיות שמחירן נע בין ל-75 ש"ח לסועד. עבור ארוחה עסקית המחיר די יקר, אבל לטעמנו היה שווה את המחיר.

המנה הראשונה היתה מרק עדשים עשיר וטעים מאוד. ממנו המשכנו לסמוסה שהיתה ללא ספק אחת מהטעימות ביותר שאני טעמתי. הסמוסה היתה מלאה במילוי צמחוני מתובל היטב, ופריכה מאוד.

למנה עיקרית קיבלנו מספר מטעמים בצבעים וטעמים שונים, לצד אורז בסמתי. כל אחת מהמנות הצליחה להפתיע אותנו בטעמה, והמנה האחרונה והצ'אי השלימו את החוויה בסגירת כל הטעמים באופן מושלם.

לסיכום - צבעוני ומלא אווירה, מרגישי כמו קפיצה קטנה למסעדה הודית באמצע לונדון, קצת יקר, אבל שווה את המחיר.
מומלץ!

מסעדת מהרג'ה הודית ברמלה
מסעדת מהרג'ה הודית ברמלה

דרוגי-גולשים

התמונה של רוני

4
מסעדה הודית אותנטית - כמו שלא מוצאים בארץ. אוכל טעים טעים ומיוחד, ויש כאן הרבה דברים שלא תטעמו במקומות אחרים. אם יש חסרון - הוא בשירות האיטי. אז אל תגיעו לכאן כשאתם ממהרים..

עמודים

דרוגים ומקומות קרובים
כוכי מפלאפל ז'אקי

פלאפל ז'קי בשוק רמלה

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)

המקום נסגר ***** פלאפל טעים וטרי עם מנות נדיבות במיוחד - מוסד רמלאי מפואר. המקום נסגר *******

למידע נוסף...
בורקס בבא ברמלה - בורקס טורקי אורגינל

בורקס בבא ברמלה - בורקס טורקי אורגינל

4
ממוצע: 4 (2 דרוגים)

בורקס בבא ברמלה הוא ככל הנראה אחד מאתרי הבורקס הטובים ביותר בארץ. הבורקס שם תמיד חם טרי ופריך, ובליווי כוס איירן טורקי מדובר בחוויה קולינרית של ממש.

למידע נוסף...
תבליני ניחוחות ארגמן בשוק רמלה

תבליני ניחוחות ארגמן בשוק רמלה

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)

תבליני ניחוחות ארגמן בשוק רמלה היא חנות חדשה יחסית וטוב שכך, קצת דם חדש בשוק. הצוות נמרץ, השרות מכל הלב ומחוייך והסחורה טריה וטעימה במיוחד.

למידע נוסף...
חמוצי כרמל ובניו בשוק רמלה

חמוצי כרמל ובניו בשוק רמלה

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)

המעדניה המובילה בשוק רמלה ולא בכדי. במחיר, בשרות, ובטעם. מבחר אדיר והכל כשר בהשגחת הרבנות רמלה.

למידע נוסף...