קפה סוזאנה בנווה צדק

  • קפה סוזנה נווה צדק - מבט מבחוץ
  • סוזאנה נווה צדק - פנים המסעדה
  • סוזאנה נווה צדק - פנים המסעדה
  • סוזאנה נווה צדק - החצר
  • סוזאנה נווה צדק - החצר
4.166665
ממוצע: 4.2 (6 דרוגים)

מיקום, מיקום מיקום. לפעמים זה הכל בעולם המסעדות וזהו ללא ספק המקרה בקפה סוזנאה שניצב כבר 12 שנים בגאון במתחם נווה צדק בדיוק אל מול הכניסה למרכז סוזאן דלל.

כשנפתח קפה סוזאנה, הוא הפך בתוך זמן קצר למקום האיני ביותר בתל אביב והייתם פשוט חייבים לשבת על הגג שלו באמצע יום קיץ והייתם מוכנים לעשות הכל מנת שיהיה לכם מקום ושמישהו יגיש לכם מנת קבבונים מופרכת במחיר מופקע ,כי האווירה היתה כל כך מיוחדת.
העובדה שהמקום היה פופלארי כל כך הפכה אותו לסוג של מקום שבו רואים ונראים ואפשר היה לשזוף את העיניים בכל מה שהוא טובי בחורי ובחורות העיר. IN כבר אמרנו לא?

במשך כמה שנים טובות המקום גאה מפופולריות של בלייני העיר, וכשהיא הסתיימה לה, נחשפנו לעובדה שקפה סוזאנה לא ממש חייב להיות מעודכן או לנסות לרגש אותנו שוב, מכיוון שהוא יושב במיקום הטוב ביותר בנווה צדק, אל מול מתחם שפוקדים אותו כמעט בכל ערב מאות אנשים. וכך, למרות שאין שום סיבה יוצאת דופן לשבת שם מבחינת התקרובות המוגשות, הרי שהמקום נהנה מפליטי מתחם סוזאן דלל לאחר שסיימו לראות הופעת מחול והם מבקשים להישאר בקרבת המתחם ולבלות.
התפריט הוא סוג של הזיה בלקנית מאומצת ולא בהכרח מרשימה בטעם ,גם היא תמיד מגושת בצורה אסטתית. המחירים גבוהים ולא תמיד מוצדקים.

במפתיע או שלא, אין הרבה מה לעשות בנווה צדק בשעות לילה מאוחרות למעט ישיבה בסוזאנה. וזו, הגם שקולינרית מדובר בחוויה ממוצעת מינוס, הרי שהיא מציעה עדין את אותה האווירה היחודית לאיזור בקפדנות וזו כשלעצמה מהנה במיוחד.

עיצוב המקום ספרטני משהו ודואג שלא לחרוג מסביבתו. מהבחינה הזו צריך לתת לפרנסי המקום ציון מעולה, שכן הם הבינו שריהוט פשוט ונוח ושמירה על קוו עיצובי שלא יחרוג מהריסות נווה צדק הוא סוד הקסם כולו.

קפה בסוזאנה הוא חוויה נעימה. בעיקר כי אתם פשוט מרגישים שאתם יושבים בטבורו של האיזור הכל כך יחודי הזה וגם אם לא משום סיבה אחרת.

??? ?????

דרוגי-גולשים

3
על קפה סוזאנה שמעתי מאנשים ולצערי הרב התבדתי: המקום יאמר לזכותו בהחלט מרכזי, נראה טוב אך התפריט יחסית דל ובהחלט יקר. בדרך כלל עמוס שם באנשים ויש הרבה מלצרים כך שהשרות טוב, אך עדיין לא מצדיק את המחירים גבוהים...

5
איזה ביקור מלבב במסעדה. המנות עושות רושם. המקום יפה. העצים מקסימים. הים עוד יותר והכי טעים - עלי גפן ממולאים !!!!!!!! אוכל ביתי נקי וטעים

4
מקום מהמם בנווה צדק, מרפסת גדולה מאד שנעים לשבת בה. המון מנות מזטים טעימות, טעים מאד גם לאלו שלא חובבים אוכל ביתי.

התמונה של גירית הדבש

5
אוכל ביתי מיוחד, מחירים שפויים בהחלט! מאד כיף לשבת בחוץ מתחת לעץ הענקי ולאכול מהמנות המיוחדות שהמקום מציע. בכל יום יש "מיוחדים" משתנים, תמיד טעימים! מנה שתמיד תגיע לשולחן שלי- הכרובית המטוגנת המעולה :)

התמונה של קאטיושה

4
במקום הזה יצאתי לדייט לראשונה עם בעלי שבחר את המסעדה הזאת ואני חייבת להגיד לזכותו שזה פשוט קנה אותי. המקום, האווירה וגם האוכל. כל מנה שם מוגשת כל כך יפה וכל כך טעים, אני חייבת להיות כנה שהוא יצא בנזק לא קטן בקבלת החשבון אבל למרות שאני לא נוהגת לאכול בדייט הראשון אני פשוט לא התאפקתי לנוכח המנות. ממליצה מאוד !