מאמאס בורקס בתל אביב

0
עדיין אין דרוגים
כתובת קינג ג'ורג' 16 תל אביב - יפו ישראל
שעות פתיחה
משעות הבוקר ועד השעות הקטנות של הלילה, כל יום.
סוג המסעדה
מזון מהיר, ביתי\פועלים
מחיר לסועד
עד 50 שח
לא כשר אין משלוחים התקשר מפה וייז
מאמאס בורקס בתל אביב
מאמאס בורקס בתל אביב

בורקס טוב הוא ארוחה יעילה במיוחד בלי התקשקשויות.

במרכזו של רחוב קינג ג'ורג' ההומה, ארוחה טובה ולא יקרה היא מצרך די נדיר למרבה ההפעתה.

אומנם, הקירבה של הרחוב לשנקין על מסעדותיו מבלבלת משהו, אבל ברחוב עצמו ההיצע די למדי שלא לומר עלבלב משהו.

בורקס מאמס יושבת ממש במרכזו של הרחוב בסמוך לשוק בצלאל והיא מציעה אתנחתא נעימה לבאי הרחוב העייפים מקניות או לתושבים באיזור.

תפריט מגוון של בורקסים במילוי גבינה, תפוחי אדמה, תרד או פטריות בצירוף מנות של ג'חנון מקומי מוצעות במגוון הצעות "עיסקיות" ובאיזור העשרים שקל או עשרים וקצת אתם אוכלים שם בורקס הגון, שגם אם הוא חסר השראה מעט ולא נותן תחושה של בורקס ביתי, הרי שאתם לא פורצים בהתקף צרבת לאחר אכילתו- וזה כבר מעיד על איכות סבירה של המוצר.

לא מדובר בבורקס שנותן תחושה ביתית אלא בבורקס תעשייתי משהו ובכך אולי חסרונו, המקום לעומת זאת משרה אווירה נינוחה מאד, הוא פתוח עד מאוחר וכמעט תמיד מלא גם בשעות הקטנות של הלילה בבליינים ועוברי אורח.
עיצוב המקום, הגם שהוא ספרטני במיוחד, נעים, וצורתה הפינתית של המסעדה הנובעת ממיקומה משרה נעימות. הישיבה על שולחנות או על בר עגול אל מול התנור החם. השירות נעים ומהיר,והמקום נקי למשעי.

האווירה במקום נעימה, העישון אסור ויש שלט גדול שמבהיר זאת באופן גורף. הרעש מן הרחוב נסבל באופן די מפתיע ועיצוב המקום חמים ונעים למדי. הבורקסים מוגשים על פלטות עץ עגולות בצירוף מלפונים חמוצים וחריף.
אופציה נעימה בשעת רעב חופר וכמיהה לפחמימות במחיר סביר. מומלץ.