הג'חנון של מריים בחוף מציצים בתל אביב

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
דרג את המקום
כתובת חוף מציצים תל אביב - יפו ישראל טלפון 03-6041171
שעות פתיחה
שבת בלבד 11:00 עד 17:00
סוג המסעדה
מזון מהיר, ביתי\פועלים
מחיר לסועד
עד 50 שח
Kosher
לא כשר
משלוחים
אין משלוחים
התקשר מפה וייז
הג'חנון של מריים בחוף מציצים בתל אביב

יש אנשים שיושבים על פיסות נדל"ן שהם זהב טהור, ואפילו שלא מדובר בווילה אפשר להרגיש את זה באוויר.

כך זה עם הג'חנון של מריים, צריף מט לנפול המתנשא לו בגאון במרכז חוף מציצים ונדמה היום שנופו הוא הנוף היחידי אשר נשאר כפי שהיה מצילומי הסרט "מציצים". הצריף של מריים הוא בית שגרים בו אנשים, וכן, הוא מזכיר מאד באווירה את הצריף של תמרי. בית מוזר, על חוף מוזר.[" שם גר לו תמרי הנגר..."].

אבל, הקסם מתרחש שם בכל יום שבת מחדש ובדייקנות, החל משעות הבוקר המוקדמות באים לאכול שם מרחבי העיר את הג'חנון הטוב בעיר: הג'חנון של מריים. תורים ארוכים של צפונים בונבונים, נשים, טף, ילדים, רווקים ורווקות, יפים יותר ויפים פחות- בשבת, כולם פתאום אוהבים ג'חנון.

יש שני סוגים של ג'חנון הנפוצים בעיר. יש את מדמנת הדבק הזו שימכרו לכם בפיצוציות בעשרה שקלים והיא נדבקת לקיבה ללא שום אפשרות להתעכל בגוף, מי שקונה אותה כי הוא רעב באמצע הלילה, שיבושם לו. מי שמצליח להתאפק עד לשבת בבוקר ואינו נשוי לתמניה אורגינאלית רצוי שיסור מעת לעת לג'חנון של מריים.

תמורת 14 שקלים, שזה הרבה מאד לג'חנון אחד, אבל לזכותה צריך לאמר שהוא גדול באופן יחסי לג'חנון המוכנים ומבחינת הטעם הרי שמדובר בגן עדן קטן עם שבעים בתולות ולא פחות, תקבלו את הג'חנון השווה בעיר.
מוכרים שם את הג'חנון עד שהסיר נגמר, אבל מריים יודעת כנראה שתל אביב ביום שבת זה עניין שמתעורר מאוחר מאד ולפיכך יהיה לכם שם בשפע גם אם תגיעו בשעות הצהריים המאוחרות.

רסק, ביצה, אדום של עגבניות וחריף טוב ותראו שאתם צריכים לעשות מאמץ אדיר שלא להזמין מנה שניה. מאמץ שלרוב מסתיים בכישלון כי זה פשוט כל כך טעים שאי אפשר להסביר.
על אווירה כבר משלמים אמרנו? כנראה שזו הסיבה לצפיפות שם בשבתות ולמחיר הגורמה של החום והטעים הזה.

דיאטה. מחר. ורצוי ללכת לחוף הים ביום אחר ולא אחרי ארוחה שם. זה יראה קצת משמין על הבגד ים החדש שבדיוק קניתם. תשוויצו בו בפעם אחרת.

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

לא הג'חנון הכי טעים או זול בעולם, אבל כשעוברים ליד הבית בדרך לים ויוצא הריח קשה לעמוד בפיתוי
4