מסעדת שצ'ופק

4
ממוצע: 4 (2 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת בן יהודה 256 תל אביב - יפו ישראל טלפון 03-5441973
שעות פתיחה
א-שבת 12:00-24:00
סוג המסעדה
דגים
מחיר לסועד
50-100 שח
Kosher
לא כשר
משלוחים
אין משלוחים
התקשר מפה וייז
מסעדת שצ'ופק
מסעדת שצ'ופק

לא ברור מתי והיכן התחיל הטרנד של מסעדות הדגים אשר מגישות מבחר סלטים למנה ראשונה בישראל, אבל ברור כי שצ'ופק הנה אחד מהמקומות שעושים את זה "כמו שצריך".

ידוע הדבר כי מה שנכון לגבי מסעדות בכלל - נכון מאוד לגבי מסעדות דגים, והוא כי ככל שהמסעדה יותר פעילה, כך האוכל יותר טרי וטעים, ובשצ'ופק זה המקרה.

שצ'ופק הנה מסעדת דגים תל אביבית מאוד ותיקה, מוצלחת ומבוקשת, והדגים תמיד טריים מאוד.

כמו הרבה מסעדות דגים בתל אביב - המסעדה מגישה מנה ראשונה קבועה של סלטים ולחם טרי לכל סועד, ומנה עיקרית לפי הזמנה, כאשר מחיר הארוחה נקבע בהתאם למחיר המנה העיקרית שנבחרה..
כמו כן, זהו אחד מהמקומות הבודדים בתל אביב בו אני בהחלט ממליצה לשאול את המלצר מהי המנה המומלצת. כאן לעולם לא ימליצו לכם על דג שעוד רגע צריך לזרוק, או על קלמרי מלפני שלושה ימים.
בימי שבת חובה להזמין מקום מראש - אחרת תאלצו להמתין זמן רב מחוץ למסעדה. באמצע השבוע כדאי מאוד להתקשר ולבדוק מה המצב לפני שהולכים.

בצמוד למסעדה מופעלת חנות מוצרים לבישול תאילנדי וסושי, ואם חשקה נפשכם בסושי תוצרת בית - זה המקום לרכוש את המצרכים. יש גם פילטים של דגים טריים מוכנים ישר לסושי.
לסיכום: הדגים טריים, הסודה בחינם, והמנות האחרונות - נפלאות.

לא לפספס!.

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

יופי של מסעדה. הכל טרי ותמיד טעים. מחירים הוגנים ולא מתומחר יקר מדי. מומלץ מאד למי שרעב במיוחד ונקלע לאזור צפון תל-אביב. חבל רק שאין שם ממש דגי ים ולרוב מגישים שם דגי בריכה אלו ואחרים או פירות ים ועדיין - הכל מאד טעים.
4
התמונה של רוני

פעם זו היתה מסעדת הדגים הראשונה בתל אביב בסגנון "מנה עיקרית ותוספות בלי הגבלה", הוים יש כבר הרבה כאלה בעיר. הדגים - עדיין טעימים וטריים מאוד, אבל המחירים נהיו מאוד יקרים בשנים האחרונות
4