בריכת המשושים

4.583335
ממוצע: 4.6 (12 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת בריכת המשושים קצרין ישראל טלפון 04-6963043
שעות פתיחה
אפריל - ספטמבר: 08:00-17:00, אוקטובר - מרץ: 08:00-16:00. הכניסה הכניסה לשמורה נסגרת שעתיים לפני שעת הסגירה הרשמית.
דמי כניסה
10-25 שח
התקשר מפה וייז
בריכת המשושים
בריכת המשושים

המסלול מתאים לכל המשפחה. הוא כולל נסיעה והליכה קצרה כחצי שעה שיובילו אותנו אל בריכה יפיפייה - בריכת המשושים. שם נוכל לנוח , להתרחץ במים ולהנות מהמקום.

מסלול בריכת המשושים

נשאיר את הרכב בחניון ונרד לברכה בשביל המסומן שחור ואח"כ אדום (הפקחים בחניון ינחו אותנו בדיוק לאן ללכת.) כ-30 דקות ברגל בשביל המסומן בצבע אדום.

בריכת המשושים מוקפת בקירות בזלת בצורת עמודים כאשר לרובם חתך בצורת משושה ומכאן שמה. מידותיה הן כ- 20X25 מטר.

בבריכה נוכל להתרחץ (יש לדעת לשחות! אין לקפוץ לבריכה!).

נחזור באותה הדרך בה הגענו.

ציוד נדרש: מים, כובע, נעליים מתאימות להליכה ובגד ים.

שימו לב! הרחצה היא על אחריות המתרחץ בלבד, חובה ידע בשחיה, אסור לקפוץ לברכה.

איך מגיעים לבריכת המשושים?

ניסע מצומת צמח מזרחה בכביש מס' 90 כק"מ וחצי עד שנגיע לפניה שמאלה לכביש מס' 92 לכיוון עין גב וצומת כורסי. נפנה וניסע לאורך הכינרת.

נעבור את צומת כורסי ואת הפניה למושב רמות ונגיע לצומת T - צומת יהודיה. בצומת נפנה שמאלה לכביש מס' 87 לכיוון גשר אריק, ניסע כ- 2ק"מ לצומת פארק הירדן ושם נפנה ימינה לכביש 888 , נעבור את חד נס, אחרי חד נס 3.5 ק"מ נראה שלט חום המפנה אותנו לברכת המשושים נפנה ימינה עד לכניסה לחניון ניסע כ 3 ק"מ.
התמונה באדיבות איתי סיבוני

3OBWc7QSQxs

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
בריכת המשושים היא מפינות החמד היפות ביותר שיש לנו בארץ. בבוקר יום שבת אפשר למצוא "טיילת דיזנגוף" של אנשים הצועדים במרץ בדרכם אל הבריכה. טיול מקסים שבו השתתפתי כלל יציאה בשעה 4:30 בבוקר מאיזור המרכז (טוב שהיה מי שהתנדב לנהוג בשעה כזו, רובינו היינו עדין רדומים לגמרי) בשעה שבע וחצי בבוקר הגענו לבריכת המשושים. המקום היה מדהים באור הרך של בוקר יום קיץ. אחרי בילוי נפלא ופרטי של שעתיים שלוש חזרנו חזרה ומולנו באו כל מטיילי עם ישראל שכבר לא הפריעו לנו. תענוג היה להנות בבוקר מוקדם מהחיות שראינו ומהשלווה של המקום המקסים הזה.
התמונה של צפה ברוגע

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
הכי כיף להגיע לשם ללא תלות ברכב (שיחכה בקצה המסלול), לשחות בבריכה בתענוג ואז תרמילים על הגב ולהמשיך פנימה מדשדשים במי הזויתן, לעשות את המסלול (קרם הגנה, מים וכובע, בבקשה!). תענוג.

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
בריכה טבעית בצפון, שממוקמת מתחת להר סלעי שנוצרו בו צורות של משושים. המקום יפהפה אך קטן. ממליצה להגיע מוקדם בבוקר ולצאת לפני השקיעה. אפשר לערוך שם פיקניק או לעשות על האש, מומלץ למשפחות או לחברה צעירים.
התמונה של kotik

2
ממוצע: 2 (דרוג 1)
יורדים כ 20 דקות בסיבובים מסוכנים, הבריכה קטנה ויש המון אנשים וסרטנים. מקום נחמד אך לא שווה את העליה אחרי זה. לא זכור לי ששילמנו כסף - המקום חינם.
התמונה של גירית הדבש

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
מומלץ להגיע עם ג'יפ אם לא רוצים ללכת הרבה לעבר הבריכה. כיף למשפחה או לחברה צעירים, יש שם צוק גבוה שאפשר לקפוץ ממנו למים ומפלים ליד שאפשר להתגלש בהם

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
אחרי ירידה של כ-20 דקות, מגיעים לבריכה מדהימה עם מים קרים גם בחודשי הקיץ הלוהטים. אפשר לנוח בצל, לשחות או סתם לשכשך רגליים ולצבור כוחות לקראת העליה שאורכה כחצי שעה בקצב טוב.
התמונה של eyal

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
מקום מקסים לטייל בו.

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
מעניינת במיוחד תצורת הדפנות המשושיים. מראה מרהיב עין. הייתי לפני מספר ימים. בהתחלה המים נדמו כקרים, אך לאחר שחייה של מספר דקות, חלה התרגלות והיה נחמד מאוד לשהות מתחת למפל, שהמים חובטים בראש ובגב.

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
מקום מדהים! חוויה לכל הגילאים.
התמונה של shelley10

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
שווה ביקור