חוף גופרה בכנרת

  • מתחם חמישה כוכבים - קו ראשון למים
  • מתחם חמישה כוכבים - קו ראשון למים
  • מתחם חמישה כוכבים - קו ראשון למים
3.333335
ממוצע: 3.3 (3 דרוגים)

חוף גופרה, המופעל על ידי יזם פרטי ובאחריות מנהלת הכנרת הנו אחד מהחופים הקסומים ביותר של הכינרת. בחוף המשתרע על פני כק"מ וחצי, ישנם מתקנים ושירותים רבים, ובהם: - מעין מי גופרית נובע - חניון רכבים מסודר - חניון סירות ואפנועי ים עם גישה ישרה למים - טיילת מסודרת עם שבילי גישה לנכים - סופרמרקט ומוצרי קמפינג - שירותים ומקלחות עם מים חמים - תאי קרור להשכרה - נקודות חשמל להשכרה.

הגישה למים בחוף זה נוחה ביותר והמרחק מקו החוף למים קצר ביותר וללא סלעים כמעט. החורשה שלצד החוף מאפשרת שהייה של יום שלם בתנאים שונים ונוחים. ניתן להקים במקום אוהלים, ולשהות גם שהייה ארוכה יותר של כמה ימים. המלתחות נקיות ומתוחזקות היטב.

אופציה נחמדה ביותר לבילוי ארוך טווח בחוף היא שכירות של מתחם חמישה כוכבים בעלות של 400 ש"ח ללילה ותמורת סכום זה מקבלים סככה מוצלת, שולחן פיקניק, מקרר, חיבור לחשמל, פינת מנגל, תאורה, ומצע חצץ נוח להקמת אוהלים או לשינה על החוף. את מתחמי חמישה הכוככבים הללו מנהל ביד רמה דודו מנהל המקום, והשרות אדיב וקשוב.

החוף הינו "חוף שקט" ןאסורה בו הפעלת מערכות הגברה או מוסיקה בכל אמצעי שהוא. החוף עצמו הוא מהנקיים ביותר לאורכה של הכנרת, והמרכולית המעט יקרה במקום מחזיקה מגוון גדול של מוצרים והשרות גם בה מצויין.

הכניסה לחוף עצמו הינה בתעריפי מנהלת הכנרת: כניסה רגלית חינם, כניסה עם רכב: שלוש השעות הראשונות 5.9 ש"ח לכל שעה, כל שעה נוספת התעריף הינו 2.1 ש"ח לכל שעה מקסימום 64 ש"ח ליממה.

 

דרוגי-גולשים

4

המקום עבר מהפכה רצינית. מתקני החוף אמנם מיושנים מעט וזקוקים לשיפוץ, אבל רמת התחזוקה גבוהה ביותר, והחוף נקי ביותר: הן לאורך קו החוף והן באיזורי הקמפינג. החוף שקט ביותר ואסור להפעיל בו מערכות הגברה או מוסיקה מכל סוג.
המרכולית במקום מצויידת היטב ומוכרת מוצרי חלב, ירקות, לחם, גלידות ופתוחה לאורך כל היום. המקום עצמו היה מלא בנופשים אך לא עמוס מידי, משפחות בעיקר באווירה שקטה ורגועה למדי. שירותים ומקלחות נקיים מאד, כיורים לשטיפת כלים וחשמל.
אנחנו ישנו במתחם חמישה כוכבים של דודו על החוף ממש, והיינו מאד מרוצים מהשרות והנקיון, החוף עצמו מקסים - עוד נחזור בע"ה.


1

עוד אחד מהחופים המזרחיים של הכנרת שבו מותר הכל מרעש בלתי פוסק וטינופת בכל פינה. מה כל כך קשה לנקות קצת לפעמים? לא להתקרב, חוויה נוראית ופעם אחרונה שהייתי פשוט קמתי באמצע הטיול ועזבתי. לא להתקרב.