בית קפה ארומה יהודה הלוי בתל אביב

  • בית קפה ארומה יהודה הלוי בתל אביב
3
ממוצע: 3 (2 דרוגים)

זה נשמע אולי מוזר, אבל כשייש יותר מדי ארומה בשטח בן אדם צריך לבחור את הסניף שלו.

סניף ארומה ברחוב יהודה הלוי בתל אביב הוא סניף הראשון והמוצלח ביותר של הרשת הירושלמית חובקת העולם הזו.

בהססנות מה הוא נפתח במיקום שלא כך כך היה ברור כמה הוא יחודי או טוב והפך עד מהרה אבן שואבת לבלייני לילה רעבים לקפה זול וטוב וכריכי ענק משביעים והפך מהר מאד,למרות מיקומו הבעייתי לכאורה לאבן שואבת של אנשים הלילה של תל אביב.

פליטי תצוגות הדולפינים והשוורים בשדרות רוטשילד, בלייני לילה שחיפשו מקום נוח ונגיש לאכול בו לאחר בילוי וסתם אנשים מהשוליים של דרום תל אביב שמצאו להם נקודת חיבור ידידותית במיוחד למרכז העיר.

הסניף פתוח במשך עשרים וארבע שעות, לא תמצאו בו עורכי תוכן מרושעים ממערכות האינטרנט הגדולות בדומה לסניפים אחרים של הרשת אשר הציפו מאז את תל אביב ולו רשת ארומה תזדקק יום אחד לתזכורת מה היתה המהות שלה ומה מוצלח בה, מנהלי השיווק שלה מוזמנים לסניף השכוח הזה ולנסות ולייצר את כל הקסם שיש בו גם במגה סניפים שהם פותחים היום תחת כל עץ רענן.

לא תמיד יהיו שם את כל העוגות, ולפעמים יהיה חסר לחם כזה או אחר, אבל על מנת להבין את סוד הקסם שטמון היה ברשת הזו בתחילת דרכה פשוט צריך להגיע אליו בטעות באמצע יום קייץ חם ומהביל ולגלות את מיכל המים המחולקים חינם שהפכו לסימלה של הרשת וערימות העיתונים הענקיות שכולם משאירים בהם חותם של סנדוויץ שומני במיוחד.

אפשר לצחוק כמה שרוצים על התפריט המוגבל של ארומה אבל בשעת רעב לילית הוא תפריט מנצח במיוחד במחיר טוב והוגן בהשוואה למקומות רבים אחרים והסטנדרטיזציה של כריך חביתה עם גבינת שמנת לא הזיקה לאף אחד בעיר הזו עדיין.

לא בשעות היום! הסיכוי לחטוף התקף עצבים מהול בזיהום אוויר חמור שיתנחל לו על הסנדוויץ שלכם יכול להוציא אתכם משלוותכם בקלות רבה. תנו לאיזה לילה להוביל אתכם לשם ותראו שבסופו של דבר העברתם ערב נחמד מאד ואולי אפילו יהיו בו רגעים של קסם. וכן. זה יכול לקרות כך מסתבר גם בארומה.

דרוגי-גולשים

התמונה של Itzhak Moreno

2
הלחמים לא טריים במיוחד, הסנדוויץ' עייף. והמחיר גבוה מדי. לא נהנתי