שוקולד לאונידס באבן גבירול תל אביב

  • שוקולד לאונידס באבן גבירול תל אביב
  • פרלינים עם פירות יבשים של שוקולד לאונידס
  • שוקולד לאונידס
  • פרלינים ליום האהבה בשוקולד לאונידס
4.75
ממוצע: 4.8 (4 דרוגים)

כמי שגדלנו כאן כולנו על הפרה האדומה של עלית על חסרונותיה, מגבלותיה וקסמה המצומצם. הרי שלמדנו לאהוב אותה בעבור מה שהיא: השוקולד הישראלי, הנחות אבל הצברי.

אי אפשר לעמוד בפני המחירים המפתים שלה, ולמרות שמאחורי חיוכה מסתתרים היום עשרות תתי מותגים של שוקולד, שחלקם אפילו איכותייים יותר. הרי שמביני עניין יאמרו לכם שכל קשר בין שוקולד איכותי לבין טבליית שוקולד פרה אדומה במילוי כזה או אחר הוא מקרי ביותר, ורצוי שנקרא לילד בשמו. "ממתק".

שוקולד טוב הוא שוקולד שבו אחוז הקקאו עולה על זה של הסוכר. ואת זה נדמה שבשנים האחרונות גם הצרכן הישראלי למד להבין. במרבית השוקלדים העממיים בארץ אחוז הקקאו אינו עולה על 5 אחוז בלבד וכל שאר המרכיבים הם סוכר, מוצקי חלב ושלא נדע אחרים. חסרה כאן מסורת של שוקלייטרים איכותיים, ואלו שמנסים לרוב נבלעים על ידי הענק המפלצי הזה ונרכשים על ידו בזריזות, ראו מקרה מקס ברנר, ורד הגליל ועוד.

כשאנחנו רוצים לשחק אותה מביני עניין ודבר כל שנותר לנו לעשות הוא לשאת את עיננו אל עבר מותגי שוקולד מחו"ל הנמצאים בסופר בשפע במחירים מפקיעים ובאיכות מעולה. אבל שוקולד טוב אמיתי, הוא גם פרלינים ומעדנים קרמיים ושמנתיים אחרים הדורשים קירור ותשומת לב אישית. והגם שהיום בירידי אוכל רבים ובחנוית שונות ניתן למצוא שוקולד מאת שוקלייטרים בעבודת יד במחיר מופקע משהו- איכותיים במיוחד, הם לא ממש.

השוקולד הבלגי הוא הטוב בעולם. נקודה. וסימן קריאה! בו בעת.

הטוב הזה מיוצג בכבוד על ידי שני מותגי העל: לאונידס Leonidas וגודיבה Godiva. אין צורך להסביר את המונחים האלו, מאחוריהם עומדת יוקרה של עשרות שנים אם לא יותר, והם מציעים את השוקולד הכי טוב שיש. בשנים האחרונות נפתחה לנו כאן נציגות רשמית של לאונידס, המותג הבלגי המועדף על רבים מבין השניים. והיא מציעה לעם היושב בציון את הפרלינים והשוקולדים האיכותיים של בית השוקולד הבין לאומי הזה.

השוקולדים מוטסים מבלגיה בקירור ישירות לכאן, הם שמנתיים, קרמיים, עשירים בטעם ומופלאים במראה שלהם ואין שוקולדים טובים מהם.

סניף דיזנגוף של ליאונידס הוא סניף נקי, זגוגיות התצוגה מבריקות וכל פרלין מטופל בכפפה לפני שהוא נארז לכם.

לאוהבי המתוק מתוק הזה, מדובר בחוויה יחודית בארץ שאין דומה לה. המחיר, שערורייתי באופן בלתי מוסבר, או שככה זה עם דברים טובים שעושים את הדרך לארץ בניחותה במטוס ובקירור- מישהו חייב לשלם על זה וזה אנחנו.

עדיין, ולמרות. אין כמו פרלין משובח אחד או שניים על מנת להמתיק לכם ארוחה. שבע דקות בגן עדן מגיעות מיד לאחר הביס הראשון. למביני עניין ולבעלי יכולת בלבד.

 

רוב המוצרים כשרים בהשגחת רבנות בלגיה ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

סניפים נוספים של שוקולד Leonidas לאונידס בישראל:

Leonidas רמת השרון: סוקולוב 83, טלפון: 03-5400646, שעות פתיחה: א-ה: 9:30-20:00, שישי: 9:00-15:30

Leonidas רמת אביב: איינשטיין 40, בקומת הכניסה של קניון רמת אביב, תל אביב. טלפון: 03-7160602, שעות פתיחה: א-ה: 9:30-21:30, שישי: 9:30-15:00, שבת: שעה מצאת השבת ועד 23:00.

דרוגי-גולשים

התמונה של dm1170

4
אני תמיד לוקח משם מתנות לאנשים שאני אוהב בחגיגות השנה האזרחית החדשה או בחג האהבה, בחנות עצמה יש אווירה אירופאית וריח נפלא שאפשר להריח עוד מקצה הרחוב. מחירים סבירים ושירות מצויין עם מוכרים נחמדים, ממליץ בחום!

5
יש שם הרבה סוגים של שוקולד טעים במיוחד..אני אישית מתחברת לשוקולד בטעם פיסטוק- טעם של עוד!

5
מארזים מעולים- מאד יפה להביא כמתנה קליפות התפוז המצופות מדהימות למי שאוהב

5
המלצה למי שאוהב שוקולד מריר טוב ומרציפן : שילוב של שניהם. לליאונידס יש שוקולד ממולא מרציפן בטעם תפוז ובטעם פיסטוק, והטעמים מיוחדים וממכרים.