דיזנגוף סנטר

4.142855
ממוצע: 4.1 (14 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת דיזינגוף תל אביב - יפו ישראל טלפון 03-6212400
שעות פתיחה
08:00 - 24:00
דמי כניסה
חינם
התקשר מפה וייז
דיזנגוף סנטר

דיזנגוף סנטר הנו אחד ממרכזי הקניות המקורים הראשונים בישראל.

המרכז, אשר בנייתו החלה בשנת 1972 על ידי משפחת הקבלנים פילץ, נפתח לקהל בשנת 1977, ומימש קונספט חדשני של פרנסי העיר ויזמי הפרוייקט, ואשר נועד לדמות חוויית הליכה ברחוב פתוח, אולם במתחם סגור. מבחינתנו, הדינגוף סנטר הוא עולם ומלואו: - מגוון גדול מאוד של חנויות בגדים, הזולות שבהן ממוקמות בכניסה הדרום - מערבית, ליד מה שהיה פעם "מרקס אנד ספנסר", ומול "טל בייגלס", והיתר פזורות ברחבי הקניון.

יש גם חנות קונספט אחת של "קסטרו", ובה מוצרי החברה לצד בית קפה וקומת נעליים. - כמה חנויות נעליים - מתחם חנויות הנעליים המרכזי מצוי בחלקו הדרומי של הקניון, בקומת הקרקע. - בתי קפה - בקומת הקרקע - בתי קולנוע לב - בקומה השלישית של החלק הדרומי - בתי קולנוע דיזנגוף - בקומת הקרקע של החלק הדרומי - סופרמרקט - בסמוך לקולנוע דיזנגוף - בתי קפה - בקומת הקרקע - מסעדות מזון מהיר - בקומות העליונות, סביב הגשרים המחברים בין הבניינים, ובקומת הקרקע בחלק הדרומי - ג'ימבורי לילדים וחנות חיות - בגשר הקומה השלישית המערבי ביותר - חנויות עודפים - בקומה הרביעית - קעקועים - בקומה הרביעית - בנקים: דיסקונט, הפועלים, לאומי וטפחות ועוד, ועוד.... בעצם, חוץ מחדר כושר - יש כאן הכל... מגדל דיזנגוף סנטר (בתמונה מעל), הנו אחד ממגדלי היוקרה הראשונים של תל אביב, ובו התגוררו בעבר שמנתה וסלתה של החברה הישראלית.

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

התמונה של צפה ברוגע

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
פעם , בשנות ב-80, המתחם היה "המקום" בתל אביב שאליו הלכנו בסופי שבוע כדי לצאת ולבלות. כיום מדובר בעוד קניון ולאו דווקא מהטובים שיש. אין בו חדשנות והכל מעט מיושן ובניגוד למרבית הקניונים החניה בו בתשלום. מהצד החיובי, הוא נמצא במרכז תל אביב, ייש בו מגוון אדיר של חנויות, משחקיות לילדים בתי קולנוע ובעצם הכל. ועדיין אצלי הוא משאיר בעיקר תחושה של נוסטלגיה

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
הכולל חנויות של הרבה רשתות מוכרות לצד חנויות ייחודיות, מגוון בתי קפה ומסעדות, מכוני יופי למיניהם, בתי קולנוע ועוד. כמעט הכל ניתן למצוא במתחם הזה ששונה ממבנה קניונים אחרים ומרגיש כמיושן בהשוואה אליהם. הוא מפותל גם גשר המחבר בין שני חלקיו משני צידי רחוב דיזינגוף.

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
בודדים הקניונים שמוכרים מעבר לחנויות המותגים הבנאליות, וזה חלק מהכיף שמסתובבים בסנטר
התמונה של dm1170

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
דיזינגוף סנטר בתל אביב הוא אחד מהקניונים הגדולים באזור, בתוכו תוכלו למצוא עשרות חנויות ובתי קפה שישרפו לכם שעות פשוט בהרף עין. מנסיון אישי, אפשר בהחלט להיאבד בקניון ולוקח לפחות 6-7 פעמים להגיע לשם בכדי ממש להבין אותו. ממליץ מאוד על ביקור בשוק האוכל בימי שישי ולטעום מכל הטעמים שאפשר!

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
קניון ענק ומלא בכל טוב. ממוקם במקום מאוד מרכזי בעיר (יש חניון תת קרקעי והמון אוטובוסים שמגיעים אליו). יש מגוון ענק של חנויות, המון בגדים, אבל יש גם אופטיקות, צעצועים, ספרים ואפילו כלי נגינה. המינוס היחיד הוא ההתמצאות בו, שהיא כמעט ובלתי אפשרית למי שלא מכיר את המקום טוב.
התמונה של eyal

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
הרבה מכירים את הדיזנגוף סנטר, אבל אולי כדאי שתדעו שיש שם גם כל מיני דברים מיוחדים כמו: משחקי וידאו, חנות ספרים שאפשר לבוא לשבת ולקרוא שם, חנות להדפסה על חולצות, חנויות תחפושות ותלבושות, חנויות יצירה, מקום שאפשר לבוא להשתתף בסקרים על אוכל תמורה לשקית הפתעות, שווקי אוכל ובגדים, ובאמת -הכל! ומה שבאמת נחמד זה שכל פעם אפשר למצוא שם משהו חדש ומפתיע.

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
מגוון חנויות אופנתיות עם מבחר טוב. יש לעיתים טעימות של מזון ומקבלים מתנות קטנות. והדובדבן שבקצפת, קולנוע לב עם הסרטים האיכותיים. אין סיבה טובה יותר מזו לבקר בקניון.
התמונה של שגשי

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
תראו, זה מורכב- פעם ממש אהבתי את האווירה שם ואת החנויות..היום כשיש כבר כל כך הרבה מקומות אחרים בתל אביב..דיזינגוף לצערי קצת הזדקנה...חוץ משוק האוכל שיש שם ביום שישי, שהוא נחמד, אין שם כבר הרבה מה לעשות..קצת עתיק
התמונה של קאטיושה

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
אני אוהבת לבלות בדיזינגוף בימי שישי בגלל השוק אוכל שיש מדיי שישי. ניתן שם לאכול בסכומים סבירים ( 25-35) מנות טעימות ומשביעות שלפעמים מספיקות ל- 2 אנשים. אני כמעט תמיד הולכת שם לאיבוד מכל החנויות והשבילים אבל תמיד מוצאת את דרכי לכיון היציאה :-)

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
קניות שבנוי כאילו בכוונה כדי שאנשים ילכו לאיבוד , לא ברור באיזו קומה אתה ואיך להגיע ממקום למקום. מבחר החנויות טוב והמחירים הופכים להיות הגיוניים רק בסוף עונה