סמיקו הדייג ברחוב שדרות ירושלים ברמת גן

דרוג הגולשים: 
0
עדיין אין דרוגים
כתובת: 
שדרות ירושלים 32
רמת גן
אזור בארץ:
סוג הפעילות:
דמי כניסה:
שעות פתיחה: 
כל ימות השבוע מהבוקר מוקדם ועד שעות אחר הצהריים המאוחרות גם ביום שישי. בשבת סגור כל היום
טלפון: 
03-6766784

קשה מאד למצוא לעצמכם דייג עירוני הוגן ברחבי הערים.

חנויות הדגים במרכזי הערים סובלות לרוב מדימוי נמוך של לכלוך וקרפיונים בועטים למכביר המתגוללים להם בצפיפות בבריכה צרה. משהו בדימוי הזה מרחיק מאד צרכנים עתידיים אבל המקצוע הזה, ואין מה לעשות - הוא מקצוע מלוכלך מאד.

אז אילו שיש להם לב חלש ורוצים לראות את הדג מת באריזה כשצלופן מפריד בינם לבין ידיהם העדינות מוזמנים לכתת את רגליהם לסופר הקרוב למדף הקפואים.

הניקיון הזה של הסופרמקטים לא מציע כמעט אף פעם חוויה מספיק מרגשת. וחלק מן העניין בקניית דגים הוא החיטוט הזה בזימים לבדוק את טריותם ושיחה טובה עם המוכר בכדי לגשש ולנסות להבין האם אתם מקבלים את הסחורה הטובה ביותר.

כזה הוא סמיקו הדייג שעל החנות שלו רשום "רשת סמיקו הדייג" וגם על הוואן, ולמרות שפתיחתם של סניפת הרשת האחרים אולי מתמהממת לה מעט הרי שבסניף הזה אשר בשדרות ירושלים ברמת גן הוא יכול להיות גאה.

גם הרמת גנים בעצם. סוף כל סוף יש להם חנות דגים יפה משלהם ולא בסגנון המעופש.

המבחר אצל סמיקו הוא מבחר יומי אותו מציע לה תנובה בתוספת דגי ים מזדמנים. גם אם זה נשמע לכם לא מספיק, זה די והותר כי הוא דואג תמיד לגוון ומסתבר שגם בין הכסיף, הבורמונדי, הפורלים הקרפיונים והדניס אפשר לעשות עבודת גיוון קלה בגדלים בצורות ובצבעים.

סמיקו הוא פשוט איש נחמד שאוהב את מה שהוא עושה. הוא ידבר איתכם על הדגים יציע מתכונים או טיפים לבישול שהם תמיד נכונים וחשוב מהכול הוא באמת ימכור לכם דגים טריים בלי לנסות ולדחוף את מה שסתם עומד בחנות כבר יותר מדי זמן ויתאים את הדג לצרכי הבישול שלכם.

גם דגי ים בהזמנה מיוחדת הוא תמיד מוכן ומזומן לספק ויביא לכם כל דג שתחפצו למרות שהוא נדיר אולי, בהזמנה מראש.

הדגים של סמיקו באמת טריים, וגם אם יותר יקר אצלו מהשוק בצורה די משמעותית, הרי שאין תחליף לחנות של דגים טריים הקרובה לבית ומאפשרת לכם לקפוץ לקחת דג טרי ולהקפיץ אותו במחבת או על הגריל כעבור חצי שעה בלבד.

טעים, תמיד טרי ותמיד כיף לדבר עם סמיקו, הוא ממש מבין ומסביר פנים.

סמיקו הדייג ברחוב שדרות ירושלים ברמת גן
דרוגים ומקומות קרובים