פארק מרום נווה ברמת-גן

  • אווזי בר במרום נווה
  • פארק מרום נווה ברמת-גן
4
ממוצע: 4 (6 דרוגים)

פארק מרום נווה הנקרא גם פארק דוד מלמדוביץ ברמת גן ממוקם בליבה של שכונת מרום נווה ברמת-גן, אחת מהשכונות הצעירות אך עם זאת המבוססות ברמת-גן.

הפארק נבנה על חורבותיו של פרדס מרגושס ברמת-גן ובמקומם של פרדסי התפוזים האינסופיים ומשוכות הצבר שאפיינו מקום זה בעבר. פארק מרום נווה מוקף במגדלי היוקרה של השכונה וצמוד למרכז המסחרי של שכונת מרום נווה וקניון מרום נווה.

בפארק ניתן למצוא מתקני משחקים לילדים, חורשה מוצלת, מתקני כושר פתוחים למבוגרים, נחל מלאכותי ומזרקה מרעננת.
את הפארק פוקדים תושביה של רמת-גן בני ברק והסביבה והוא מהווה אטרקציה נחמדה למדי ופתרון זול ואיכותי לבילוי משפחתי של אחר הצהריים.

הפארק מתוחזק ברמה גבוהה מאד, נקי ובעל בירזיות מים רבות הפזורות לכל אורכו. מתקני הילדים מוצלים כיאות וככלל - זהו אחד מהפארקים האיכותיים והמטופחים ביותר בגוש דן, כיאה לעיר הגנים רמת-גן.
במקום פועל מרכז שיטור קהילתי ונקודת פיקוח עירוני המאוכלסת בשעות הפתיחה של הפארק.

מומלץ לטיול משפחתי של אחה"צ המשלב מתקני שעשועים, מרכז קניות, קניון, ומזללות שונות בקרבת הפארק.

דרוגי-גולשים

5
הפארק ממוקם מול המרכז המסחרי של מרום נווה כך שאם נמאס אפשר להמשיך גם לשם... מושלם לביקור עם ילדים - כרי דשא , מתקני משחק מגוונים. במרחק קצר ישנם מקומות לאכול בהם (פיצריה, בית קפה, סופרמרקט ועוד). בקיצור, הנאה גדולה!

4
הפארק נמצא בלב שכונת מרום נווה ברמת גן. בפארק יש מתקני משחקים לילדים, מתקני כושר למבוגרים. לאורך כל הפארק יש אמת מים שבסיומה יש מזרקה יפהפיה. בקצה הפארק נמצא קניון מרום נווה ושם יש חנויות ומסעדות. מקום נפלא לבילוי.

4
גישה נוחה, נמצא ליד מרכז קניות אז ניתן לשלב בין השניים.אופציה טובה אם רוצים להוציא את הילדים מהבית שישחקו קצת באוויר הפתוח. יש שם מתקני משחקים, מתקני כושר ועוד. מעולה לאמהות שיכולות לשבת בנחת בזמן שהילדים משחקים.

התמונה של רוני

5
אחד מהפארקים הכי מושקעים ונחמדים ברמת גן. יש גני שעשועים לכל הגילאים, ושפע של צל מעצים גבוהים. יש גם המון מדשאות, שאפשר לעשות בהן ימי הולדת.

3
במרכז הקניות כדאי לקנות, לעניות דעתי, בעיקר בחנויות המותגים וגם הן לא רבות. אפשר לעשות שם כושר במתקנים... אישית, לא נמשכת להסתובב בפארק וחברים שלי לא עורכים שם אירועים ( מעדיפים את הפארק הלאומי ואיזור הירקון... )

התמונה של shelley10

3
נחמד למי שגר בסביבה. אין ממש מה לחפש שם למי שלא