בריכה בקיבוץ הראל

  • הבריכה בקיבוץ הראל
  • הבריכה בקיבוץ הראל
  • הבריכה בקיבוץ הראל
2.5
ממוצע: 2.5 (2 דרוגים)

בריכת קיבוץ הראל היא אחת מהבריכות היותר מיוחדות בהן ביקרתי בארץ, ובימים הקיץ החמים - זהו המרענן הרשמי שלי ושל חבר מרעיי.
הסיבה שהבריכה כל כך מיוחדת לטעמי, היא מכיוון שזוהי הבריכה היחידה שאני מכירה הנמצאת בראש גבעה ובאמצע יער - עם כל היתרונות.
הנוף הנשקף מכל הכיוונים הוא הנוף של עמק איילון - לכיוון קיבוץ נחשון ונווה שלום, והצל בבריכה הוא צל אמיתי של עצי אורן גבוהים המתנשאים מטרים רבים מעל ראשם של הנופשים.
בגלל שהבריכה ממוקמת בקיבוץ הראל הנמצא במבואות הרי ירושלים, רמת הלחות במקום לעולם לא תהיה גבוהה ומעיקה, וגם בימי הקיץ החמים ביותר - מעולם לא הרגשנו עומס חום אשר הקשה על השהייה במקום.
חוץ מהנוף והצל, יש עוד כמה יתרונות ברורים:
1. המיקום - היא נמצאת במרחק נסיעה של 35 דקות מתל אביב, ו-15 דקות ממודיעין.
2. בדרך כלל לא עמוס מדי.
3. המחיר- זול. הרבה יותר זול מכל חלופה אחרת במרכז הארץ.
4. שפע סל כסאות ושולחנות לשימוש הנופשים.
5. קיוסק נחמד במחירים לא גבוהים במיוחד (קולה ב-5 ש"ח)
החסרון היחידי אותו אוכל למנות כאן הוא כי אין בריכת תינוקות, אלא רק בריכה אחת גדולה, והורים לתינוקות צריכים להיכנס עם הילדים למים הרדודים, ולא יכולים "להשגיח מבחוץ".
לסיכום: שווה, וכדאי.

----- חשוב לבדוק האם בעונה הנוכחית מכניסים אורחים ללא מנוי או בכלל אורחים שאינם תושבי הקיבוץ ----

דרוגי-גולשים

3
לא ברור מה הסטטוס כעת והאם מכניסים גם אורחים מבחוץ. לגופו של עניין הריכה הזו מיושנת לגמרי, רוב הזמן לא עמוסה ואין בה בריכת שכשוך לילדים. בסה"כ בריכה נחמדה.

התמונה של עידית שרון

2
יש רק בריכת מבוגרים, וגם השירותים לא ממש מזמינים, אבל על דבר אחד אי אפשר להתחרות אתם: הנוף. הבריכה עם הנוף הכי יפה שאני מכירה, ובגלל חוסר המתקנים - היא גם בדרך כלל די ריקה.