קייקי דג על הדן - קייקים בנחל שניר

4.444445
ממוצע: 4.4 (9 דרוגים)
כתובת דג על הדן דן ישראל טלפון 6950225 - 04
שעות פתיחה
ללא הגבלה
דמי כניסה
50-100 שח
התקשר מפה waze
קייקי דג על הדן - קייקים בנחל שניר
קייקי דג על הדן - קייקים בנחל שניר

שייט בקייקים הוא אחד מהבילויים האתגריים הכי ישראלים והכי מהנים שיש בצפון. אם מדובר במשפחה שלמה - החווייה יקרה למדי, אבל מאוד מאוד מהנה.

נחל שניר הוא אחד מהנחלים שופעי המים והצמחיה אשר בצפון, והוא המיקום המושלם לפעילות מסוג זה.

החבילה שמציעים קייקי דג על הדן דומה מאוד לחבילות שמציעים כל יתר מפיעי אתרי הקייקים בצפון, וכוללת רפטינג על נחל החצבני, בקטע הקרוב לבית הלל, באחד משני מסלולים: משפחתי או אתגרי.

המסלול המשפחתי - הוא הרגוע יותר והמתאים יותר לילדים ואנשים מבוגרים. זהו שייט מאוד רגוע, במהלכו אין צורך אפילו להשיט את הסירה - היא יכולה גם לנוע מכוח זרם המים בנחל.

המסלול האתגרי - הוא ארוך יותר, בעל יותר מפלים ושלבים מאתגרים לאורך הדרך, והמשתתפים בו חייבים לקחת חלק פעיל בניווט והשטת הסירה. כל אחד מהמסלולים ניתן לעשות בקייק של שני אנשים, או בסירת רפטינג המתאימה לקבוצה. חשוב לציין כי בדרך כלל (תלוי בזרימה) ילדים מתחת לגיל 8 לא יכולים להשתתף, ומשפחות עם ילדים בגילאים קטנים מכך יכולות לבלות בחניון היום של דג על הדן - הסמוך למנקודת ההתחלה של המסלול, בזמן שהגדולים שטים בקייקים.

איך מגיעים?

נקודת היציאה נמצאת צפונית לבית הלל. למגיעים מבית הלל - כק"מ לאחר היציאה מהמושב יש פניה משולטת ימינה. למגיעים מקרית שמונה - פונים בצומת המצודות / גיבור ימינה לכיוון כביש 99. לאחר כ-3 ק"מ פונים ימינה לכיוון בית הלל, ומיד שמאלה בהתאם לשילוט לכיוון חניון הלילה.

5SiYlN1kryI

דרוגי-גולשים

התמונה של dm1170

4
אם אתם משפחה שאוהבים את הטבע, וגם קצת להינות במים - זה האטרקציה בשבילכם. השיט הוא לא יותר מידי אקסטרים לכן הוא לא רק לילדים אלא גם בשבילכם, תוכלו בהחלט קצת להירגע על המים ולאפשר לילדים שלהם להינות.
התמונה של גירית הדבש

3
כיף אמיתי ביחוד לאלו שלא רגילים לטבע של הצפון אבל אין בזה יותר מידי אקסטרים אז אולי זה מתאים יותר לילדים.
התמונה של kotik

4
לא מאתגר, נחמד ליום חם.

5
מה כיף יותר מאשר לשוט בקייק, מים, ירוק. מרגיע את הנשמה. אם משעמם קצת אפשר להשפריץ אחד על השני עם המשוטים או לחילופין להזיז קייקים אחרים. לא לשכוח לשים הרבה קרם הגנה. השמש קופחת באיזור!

5
ממליצה לשלב עם סיור.. ועם ארוחה... חבל"ז!
התמונה של carmela

4
חוויה כיפית המתאימה לכל גיל, נחמד מאוד ומומלץ לשלב עם מגוון האטרקציות שיש באיזור..
התמונה של shelley10

5
נחמד מאוד עם ילדים. לא משהו מסעיר במיוחד. אבל לילדים זאת חוויה

5
רצינו לבחור את המסלול הכי ארוך בין כל אלו שמציעים מסלולי קיקים ואבובים. אחרי בדיקה עולה כי כל הגורמים מציעים בעצם את אותו המסלול ולכן הכי כדי לבדוק לפי המבצעים. רצוי להיכנס לאתר של כרטיסי האשראי שלכם ולראות מה הם מציעים

5
חוויה מעולה, לא לוותר על החלק של הקיאקים בטיול באיזור. כדאי לבוא עם כמה חברים או עם משפחה. כיף בטירוף!!!