בית הארחה פאוזי עאזר אין

0
עדיין אין דרוגים
כתובת העיר העתיקה נצרת ישראל טלפון 04-6020469
שעות פתיחה
ללא הגבלה
סוג מקום הלינה
אכסניה\ב.הארחה
מחיר ללילה
100-350 שח
התקשר מפה וייז
בית הארחה פאוזי עאזר אין

פאוזי עאזר מציע חווית אירוח ייחודית בבית עשירים ערבי בן 200 שנה בלב העיר העתיקה של נצרת.

מה תקבלו בפאוזי עאזר: בניין יפיפה הכנסת אורחים מפגש עם אנשים מענינים מכל העולם היכרות עם התרבות והמסורת של נצרת מיקום מרכזי אירוח שיש בו גם חזון וגם הרבה מאד רצון ואהבה מה לא תמצאו אצלנו: טלויזיות, ג'קוזי וספא למינהם, מזגנים. יש מאוררים בקיץ ותנורים בחורף.

ב”פאוזי עאזר אין” 14 חדרים אירוח, כאשר עשרה מהם זוגיים עם מקלחות ושירותים צמודים וממוזגים. אין אצלנו טלויזיות וג’קוזים למיניהם ואנחנו מקווים שגם לא יהיו… מעל לכל האווירה הקוסמופוליטית - כ-70% מאורחינו הינם תיירים זרים - האירוח הביתי והלבבי של הצוות והמתנדבים יוצרים מקום קסום וייחודי אשר אין שני לו בארץ כולה.

“פאוזי עאזר אין” הוא הרבה יותר מבית הארחה או בית מלון - אנו עובדים ותורמים לקהילה באופן יומיומי, מעודדים מסחר זעיר ומספקים פרנסה בדרך עקיפה וישירה לעשרות עסקים בסביבתנו. אנו עמלים ימים כלילות לקידומה ופיתוחה של נצרת כעיר תיירות ומפיקים מידע לתייר ולמבקר והופכים את הסיור בנצרת לידידותי ומסביר פנים. הצוות המיומן והמסור שמפעיל את המקום ביחד עם מתנדבים מרחבי העולם, שנמצאים אצלנו לתקופות ארוכות, ישמחו לעזור לכם בכל נושא ועניין ולהכיר לכם את נצרת דרך עיניהם.

יש במקום אינטרנט אלחוטי חינם ועמדת מחשב, הקפה הערבי שזורם אצלנו כמים, העוגה הטרייה הנאפית מידי יום והמפגש האנושי מבטיחים לכם חוויה נדירה ויחודית. אם אתם זוג שמחפש “משהו אחר”, משפחה, קבוצת חברות, מחפשים מקום לסדנא או מארחים אנשים מחו”ל, נשמח לארח אתכם. אנחנו מבטיחים שנעשה את כל אשר ביכולתנו על מנת לעמוד בציפיות שלכם ולתת לכם חווית אירוח איכותית.

1btBJguvAyI