סקי בגלבוע - אתר סקי מלאכותי

  • סקי בגלבוע - אתר סקי מלאכותי
2.666665
ממוצע: 2.7 (3 דרוגים)

סקי בגלבוע - אתר הסקי המלאכותי הראשון מסוגו בישראל.
האתר משלב בו גם מתחם אוכל מגוון, ושלל פעילויות נוספות למשפחה הפעילה.

מסלולי הגלישה של סקי גלבוע הם מסלולי "סקי יבש" העומדים ברישיון ובתקנים האירופאים המחמירים בעולם.
ציוד הגלישה באתר הוא מהמתקדמים בעולם והמסלולים מצוידים בתאורה המאפשרת גלישה גם בשעות החשיכה.

האתר - מציע מסלול מזחלות לילדים, ושני מסלולי סקי לפי רמה: בייסיק ופרימיום
מסלול הבייסיק:
למסלול זה שיפוע מתון באורך של כ100 מטרים המשמש גם כבית ספר לגלישה ומאפשר לגולשים חובבים להתנסות ולהתאהב בספורט הסקי בהדרכתם הצמודה של מדריכים מקצועיים. המסלול הבנוי בסטנדרט אירופאי, מצופה בשכבה המדמה שלג ומאפשרת לך לבצע בלימות רכות ולחזור לפסגת המסלול באמצעות רכבל.

מסלול הפרימיום:
מסלול באורך של כ300 מטרים, בו משולבים אלמנטים המדמים גלישה על הר מושלג: זוויות גלישה שונות, שיפועים משתנים, שיפועי צד, גבעות ועוד. הטיפוס לפסגת המסלול מתבצע ע"י רכבל כיסאות דו-מושבי או באמצעות מסוע נוסף המוביל לאמצע המסלול ומיועד לגולשים המעדיפים להימנע משיפועים תלולים.

xclgww977EE

דרוגי-גולשים

4
הייתי פעמיים בחודשים האחרונים ונהנתי מאוד. יחסית לאתר הסקי שארץ שלנו מציעה (החרמון), זה נחשב לזול (וגם יש מבצעים שווים מידי פעם). מקבלים את כל הציוד שצריך וגם הדרכה (בתשלום). נכון, זה לא שלג אמיתי ומי שכבר גלש באתר סקי התאכזב, אבל מי שלא גלש אף פעם, יהנה מאוד. שווה לקחת את המסלול למתקדמים (לא לילדים), יש יותר אפשרויות ומרחב. טיפ: לא לבוא בחגים וימים עמוסים, הרבה יותר כיף שהמקום זמין רק בשבילך...

2
נחמד ותו לא. יקר, אין תמורה בעד האגרה. אם תגיעו מוקדם בבוקר,"לפני כולם" - יש מצב להנאה. איזור ההמתנה לילדינו, בסמוך לכניסה לאיזור הגלישה אינו מקורה וההמתנה הופכת לבלתי נסבלת בשעות שהשמת קופחת. אין שם מספיק מקומות ישיבה לממתינים וכשהמקום מתמלא במבקרים, בשעות היותר מבוקשות ... השהיה שם הופכת לבלתי נסבלת (רעש, צפיפות, שמש וכו'). העובדה שכרטיס הכניסה מוגבל לשעתיים יש בה אולי "שכל" אך ב"שכל" לא נעשה שימוש מושכל ... כדי למנן את כמות האורחים השוהים במקום בעת אחת. מחיר הכרטיס יקר מאוד ביחס לתמורה הניתנת בזמן הכל כך קצוב. יש לזכור שעל פי רוב, המבקרים באים ממרחקים ... ובשביל שעתיים פעילות, לא באמת שווה את ההוצאה וגם לא את המאמץ. עוד אחת קטנה לתת את הדעת עליה ... כהורה, אני מחפשת אתגרים חדשים לענין בהם את הילדים ונהנית כשמצליח לי למצוא כאלה. אתר "סקי בגלבוע" מציע שתי פעילויות "לבחירה". מרגע שבחרנו אין דרך חזרה ! - לא חכם כל ועיקר. הבאנו את הילדים כדי להנות. אם הילד נתקף פחד או סתם לא בא לו ... או בא לו משהו אחר ... מה אכפת לכם שיעבור לפעילות האחרת. (נכון שבסופו של דבר בעל המקום אישר את ההחלפה, אבל אפשר היה לעשות את זה גם אחרת ... כחלק מהגדרות ראשוניות להפעלת המקום) לטובת הביקורת הבונה אוסיף ואומר שלמקום פוטנציאל רב (שאינו ממומש וחבל)