מסעדת הזקן והים

  • חזית מסעדת הזקן והים
3.81818
ממוצע: 3.8 (11 דרוגים)

הזקן והים מסעדת בשרים ודגים ים תיכונית פופולארית השוכנת באחד מההאנגרים ששופצו לאחרונה בנמל יפו, ובסמוך למתחם שוק נמל יפו.

בזקן והים תמצאו אכול טעים נטול כל יומרות ובמחירים הוגנים. המסעדה עמוסה לרוב בכל ימי השבוע וכדאי להגיע מעט זמן לפני שרוצים לאכול.

המנות הנדיבות ביותר וטריות המזון הופכים מסעדה זו לאטרקציה אמיצית עבור תושבי המרכז והתיירים הרבים שמזדמנים לאזור.

מבחר הדגים גדול מאד והנוף והאווירה אכן עושים את ההבדל...

דרוגי-גולשים

3
מסעדת הזקן והים משקיפה על הים והטיילת של יפו. מומלץ לשבת במרפסת בחוץ. כשמגיעים למסעדה המלצרים מגישים מבחר מאוד גדול של סלטים ופיתה בדואית. אין תפריט אלא המאכלים כתובים על הפלייסמנט מנייר שמונח מתחת לכל צלחת. אין מחירים כתובים. יחסית אין מבחר בבשרים, אנחנו זמנו שיפודי פרגית וקיבלנו את המנה יחד עם צ'יפס. מעט יקר (74 ש"ח למנה) אך מאוד טעים. בסוף מגישים קפה או תה.

4
עם סיומם ממהרים למלא שוב כמה שנרצה עד שנתפוצץ. הדגים טובים התוספת-צ'יפס בלבד וחבל. מחיר סביר ביותר לארוחת דגים. שרות מהיר ואדיב. בשבת בצהרים יש תורים ארוכים- קחו בחשבון. מקום מתאים לבוא עם כל המשפחה או בחבורה. לא מקום לארוחה אינטימית.

5
אוכל מעולה, יחס אדיב! סלטים מתחדשים כל פעם. יש המון מלצרים. מנה מומלצת- פילה דניס בגריל. בשבתות המקום מפוצץ!! אבל שווה לעמוד בתור, זז דווקא מהר

3
המקום בעיקר למשפחות שאוהבות לאכול . מגוון סוגי סלטים , ושתיה לימונדה חופשית. משלמים על מחיר המנה העיקרית. המקום עמוס אז כדאי להזמין מקום. מקום עמוס ורועש בעיקר בשבת בצהריים. תבואו רעבים. בסוף תה/ קפה ועוגיות .

4
מסעדת הזקן והים הינו מוסד ותיק עבור מי שמבקש לצאת יותר משבע במחיר הולם. שפע הסלטים, הפלאפל ועוד לרוב גורמים לסועד למלא את קיבתו בטרם הגעת המנה העיקרית. המסעדה ענקית ויוצרת תחושה של חדר אוכל קיבוצי או צבאי אבל עם אוכל ברמה גבוהה ונגינת הלהיט המקומי יום הולדת שמח (סנה חילוה) בכל חמש דקות בשפה הערבית. בשבות וחגים התור הינו ארוך וחוויות הביקור במקום הופכת למשימה קשה עוד יותר. בשורה התחתונה, יותר מכדאי לרעבים שבינכם. הארה אחרונה, כמו בכל מסעדת דגים, עדיף להזמין מנה עיקרית מן הים ולא מהיבשה.