רולדין ת"א – אלנבי 45

4.5
ממוצע: 4.5 (4 דרוגים)

לרולדין בארנבי הגענו בשעות הערב בחיפוש אחר נשנוש קל וטעים, ורולדין נשמע כמו בחירה די טבעית. בעבר ביקרנו כמה סניפים של הרשת באזורים שונים בארץ, אך לאלנבי הגענו בפעם הראשונה.
התרשמנו מאוד מחלל הבית קפה – חלל ישיבה גדול מאוד, המחולק ל-2 - איזור הקרוב לכניסה היה מעט מפתה מדי לטעמינו מכיוון שממנו נשקף נוף לא רק לרחוב אלנבי אלא גם לויטרינה המלאה כל טוב יש לקונדיטוריה כמו רולדין להציע.
גודל המקום הוא לא תמיד קובע את איכות הבילוי, אך במקרה של מקום פופולרי כמו רולדין גודל הסניף באלנבי אכן מוסיף לחויית הישיבה במקום, לצערי כמה סניפים אחרים ברשת המאופיינים בצפיפות נוראית.
אך בואו ונחזור לויטרינת המאפים המזמינה ביותר - המראה כלל מבחר עוגיות, עוגות שמרים ודנישים, וכמובן שלא עמדנו בפיתוי ובחרנו במקפה ומאפה עם אחד הדנשים מהויטרינה ובטוסט "גם וגם".
2 המנות היו מצוינות ואוירת המסעדה והשירות הטוב אך הלא מעיק במיוחד, עשה את הישיבה במסעדה לנעימה ביותר.
המחירים די אופיינים לרשתות בתי הקפה בארצינו, התפריט הינו חלבי ומורכב בעיקרו מפסטות, סלטים, ארוחות בוקר וקינוחים, אך המלצתינו היא ללכת על הדברים שהמקום מתמחה בהם – המאפים!

דרוגי-גולשים

5
חוץ מהמון סוגי מאפים שיש להם מתוקים ומלוחים יש להם גם אוכל טעים טוסטים ארוחות בוקר וסלטים סניף לא גדול אבל שירות מעולה

התמונה של אביבה

4
הסניף נמצא באלנבי, קצת הלאה מהמשולש של שיינקין קינג ג'ורג'. מקום קטן יחסית, מתאים יותר לקחת הביתה מאשר לשבת, המאפים שלהם הכי טעימים בארץ ובחנוכה הסופגניות המיוחדות והמושקעות-במילה אחת וואו

5
לדעתי המאפים שלהם הם הכי טעימים בעולם ארוחת הבוקר שלהם מושקעת ממש וטעימה במיוחד אני אוהבת לפתוח את הבוקר עם נס על חלב והמאפים הכך כך טעימים שיש שם מומלץ מכל הלב