רוח על המים במצפה השלום

  • רוח על המים במצפה השלום חוויה הוליסטית בריכות ציפה ומלח מול הכנרת
  • סוויטת החלומות במצפה השלום
  • רוח על המים במצפה השלום
0
עדיין אין דרוגים

מצפה השלום היפהפה שבכפר חרוב פורש בפני העומד בו את הכנרת במלוא הדרה ואת הנוף שסביבה: ממורדות רמת הגולן, בוסתני הפרי והשדות, ועד למצוק ארבל והתבור ממערב, הר החרמון וצפת מצפון ועמק הירדן מדרום.

מלבד הנוף עוצר הנשימה, מצפה השלום טומן בחובו גם חופשה רומנטית יוקרתית:

רוח על המים - ספא מיוחד במינו המציע חוויה הוליסטית מרגיעה בבריכות ציפה ומלח, באווירה תת קרקעית שלווה ממול הנוף המהפנט.

בכפר חרוב, הממוקם כמו בקדמת הבמה שיוצרים רכסי רמת הגולן, ישנן בקתות נופש אירופאיות על שפת המצוק המתאימות למשפחות, 6 סוויטות אבן רומנטיות ומפנקות לזוגות בלבד, וספא "רוח על המים"- בריכות ציפה מרגיעות בחוויה שלמה של פינוק והנאה.

בקתות הנופש "מצפה השלום"

בקתות עץ בסגנון אירופאי באווירת חופשה בהרים, מותאמות לאירוח זוגות ומשפחות, מתאימות גם לציבור הדתי. הבקתות מוקפות מדשאות ירוקות, צמחיה, פרחים וגינות צמחי תבלין.

סוויטת החלומות לזוגות בלבד

שש יחידות רומנטיות יוקרתיות עם מרפסת שיזוף פרטית הצופה לנוף, ג'קוזי ספא חצוב ברצפת האבן וארוחת בוקר כפרית טרייה המוגשת בסוויטה.

ספא רוח על המים

חוויה מלאה הנפתחת בקבלת פנים במבואה יוקרתית עם מרפסת הגדולה הצופה לנוף, וכוללת לגימת יין משובח של רמת הגולן וטעימה מפירות העונה. בשלב הבא יורדים למערת אבן מרשימה ובה שתי בריכות ציפה המשקיפות דרך חלון ענק לנוף המרהיב של הכנרת. הציפה בבריכות נעשית באמצעות מצופים נוחים, וכוללת טיפול הידרותרפי במגע מאת מדריכות הספא. הציפה מעניקה רוגע ושלווה לגוף וחידוש אנרגיות. בבריכת המלח הייחודית מתאפשרת ציפה טבעית ללא מצופים. הבריכה מוקפת ספסלי אבן מחוממים וממרגיעים, לשכיבה והרפיית השרירים, השלמה לחוויית הציפה.

טיילת נוף

טיילת מישורית על שפת המצוק הנפרשת לאורך שלושה קילומטרים של טבע: פריחה צבעונית, נוף מרהיב של הכנרת והשדות העוטפים אותה, אוויר צלול, וברקע רק ציוץ הציפורים.

מצפה השלום - צימר בצפון, 057-9344497