ראיון סוף The Interview 2014

  • ראיון סוף The Interview 2014
  • ראיון סוף The Interview 2014
  • ראיון סוף The Interview 2014
4
ממוצע: 4 (דרוג 1)

הקומדיה החדשה של סת רוגן וגיימס פרנקו שיצאה מכל פרופורציה והפכה כמעט למלחמת עולם שלישית מספרת את סיפורם של דייב סקילארק ואהרון רפפורט - מגיש בתוכנית ארוח ביזארית והמפיק המסור שלו שנקלעים להרפתקאה הזויה ומוזרה במיוחד.

מסתבר שלדייב יש מעריץ מיוחד מאד לתוכנית הלילה הבאמת מוזרה שלו: שליטה הבלתי מעורער (או אולי המעורער למדי) של דיקטטורת צפון קוריאה קים ג'ונג איל הצופה באופן קבוע בתוכנית ואף מעריץ באופן אישי את דייב סקילארק מגיש התוכנית.

בעקבות יוזמה מקורית שלהם מקבלים השניים הזדמנות חד פעמית לראיון עם שליט צפון קוריאה, הזדמנות שלא נעלמת גם מעיני ה CIA והם מגוייסים כמעט בעל כורחם למשימה החשובה של התנקשות בדיקטטור הצפון קוריאני. מכאן, הסרט הופך למסע פרוע ומטופש במיוחד של צמד הלא יוצלחים הללו אל תוככי מדינת צפון קוריאה.

מי שאוהב את צמד השחקנים הללו יהנה מכל רגע של בדיחות גסות במיוחד, תיאור גרפי מפורט של חוויות מפוקפקות הכוללות שימוש אינטנסיבי בסמים, קצינת עיתונות צפון קוריאנית לוהטת במיוחד ובכלל - הרפתקאה מבולגנת ומסוגננת היטב המתכתבת על שלל כוכבי הוליווד והמוזרויות הרבות שלהם ובדרך צוחקת ומלגלגת כמעט על כל פרה אמריקאית או קוריאנית אפשרית. סרט מצחיק, שווה צפיה, לחובבי הז'אנר.

The Interview Official Trailer #2 (2014) - James Franco, Seth Rogen Comedy HD