חומוס עלי קראוון - אבו חסן בעג'מי יפו

4
ממוצע: 4 (6 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת הדולפין 1 עג'מי תל אביב - יפו ישראל טלפון 03-6820387
שעות פתיחה
א, ב, ג, ד, ה, שישי 14:00-08:00
סוג המסעדה
מזרח תיכוני, מזון מהיר
מחיר לסועד
עד 50 שח
Kosher
לא כשר
משלוחים
אין משלוחים
התקשר מפה וייז
 חומוס עלי קראוון - אבו חסן בעג'מי יפו
מנה משולשת של אבו חסן
 חומוס עלי קראוון - אבו חסן בעג'מי יפו

מה כבר לא נכתב שניתן עוד לומר על חומוס עלי קרוואן ביפו - אחד מן המוסדות הקולינאריים החשובים ביותר שהצמיחה העיר יפו.

נכון, זו לא מסעדת גורמה, ונכון זה לא מיועד לבעלי לב חלש הנוהגים לאכול בסכין ומזלג, וגם לא בטוח שהיינו לוקחים את האורחים שלנו מחו"ל לאכול דווקא שם.

גם לא בטוח שלכולם אין בעיה להצטופף עם אנשים זרים על אותו שולחן ולאכול יחדיו (ככה זה במסעדות פועלים אמיתיות) אבל בסופו של יום הטעם והאיכות המעולים מנצחים.

חומוס עלי קרוואן הוא אחד מהחומוסים הטובים ביקום. ולמעשה אם אתם כבר שם אז לכו על המסבחה, או המשולשת שתשאיר לכם טעם של עוד - כמה חמוצים ובצל חי בצד, פיתות טריות ובקבוק של בירה שחורה, מה עוד צריך הבנאדם בשביל להיות מבסוט עד הגג?

בואו מוקדם לפני שנגמר החומוס, תעמדו יפה בתור עד שיושיבו אתכם באחד השולחנות שמתפנים ותתענגו על האוכל. פשוט וטעים.

חומוס עלי קראוון - אבו חסן בעג'מי יפו

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

התמונה של צפה ברוגע

החומוסיה עם החומוס שלטעמי הכי טוב באזור תל אביב. חומוס אותנטי באיכות מעולה שמזכיר את החומוסיות של הצפון. המגבלה היחידה היא שהמקום עמוס בטירוף ברמות של עמידה בתור והדחקות בלתי נסבלת.
4

כאן אוכלים חומוס בלי הרבה עיניינים. שעות הפתיחה - עד שנגמר החומוס (צהריים מוקדם מאד) הטעם מעולה, מעט צפוף ולעיתים יש תור,אבל זוהי ככל הנראה החומוסיה מספר אחת בארץ. מומלץ
4
התמונה של יעלי22

מביני חומוס מתווכחים מהי החומוסיה הטובה ביותר בישראל, זוהי ללא ספק אחת מהטובות שביניהן. הרוטב החריף עם הלימון והשום המצורף לחומוס הוא לדעתי ההיילייט. וכמובן , האווירה והשיק היפואים-תל אביביים.
5

באמת שזה החומוס הכי טעים שיש!!!
4

הההחומוס המקורי הראשון בארץ ,אחריו נפתחו כל שאר החומוסיות,תפריט מצומצם ביותר,צפוף,אם תבוא עם עוד חבר סיכוי נמוך שתשבו באותו שולחן,האטרקציה היא המקצוענות של המלצרים ש מפנים את כל השולחן על יד אחת ומגישים גם כך,סוגר בגמר הפיילה שזה יוצא בסביבות 1 אחה"צ,תמצא שם המון אנשים שאוכלים בחוץ על המדרכה,בקיצור חומוס מעולה,תפעול חורני.
2
התמונה של רחל מורנו

מסעדת פועלים פשוטה זו טומנת בטעמה את אחד הטעמים של חומוס שתמיד שמסיימים את המנה בא לך להמשיך עוד כל מה שתזמינו תמיד יהיה משמח וטעים . כמו כן הטיול הרגלי פשוט מענג אפשר להגיע לשוק הפישפשים היפה והמעניין . וכן להגיע לטיילת ברגל ובכלל כל הסביבה ללכת ולהנות
5