הגלידריה הסיצליאנית בתל אביב

3.333335
ממוצע: 3.3 (3 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת אבן גבירול 68 תל אביב ישראל טלפון 03-6962458
שעות פתיחה
ימים א'-ה' 11:00-24:00 ו-ש מהשעה 11:00 ועד אחרון הלקוחות
סוג המסעדה
קפה\גלידריה, חלבי
מחיר לסועד
עד 50 שח
Kosher
לא כשר
משלוחים
אין משלוחים
התקשר מפה וייז

אי אפשר לסכם את התפתחות נושא גלידות הגורמה זה מה- מבלי להתייחס ל"פועלה" החשוב למדי של הגלידריה הסיציליאנית ברחוב אבן גבירול שהיתה מחלוצות הדרך לשכנע אותנו ש 14 ש"ח לכדור גלידה אחד זה משהו שאנחנו צריכים ויכולים לשלם עבור גלידה.

הגלידריה הספציפית הזו מצליחה לעורר תגובות יחודיות למדי למוצר הזה שלרוב אינו מעורר מחלוקות רבות, יש לא מעט אנשים הטוענים שמדובר בגלידריה הטובה ביותר בתל אביב והם מקפידים לצרוך את עודף הקלוריות שלהם רק שם, ובו בעת יש כאלו שמדירים משם את רגליהם באופן קבוע.

אנחנו לא ממש יודעים על מה ולמה הקיצוניות, אבל אין ספק שהסיצליאנית הצליחה להביא למצב של סטנדרטיזיצה חדשה של ממש בשוק הזה, מגוון הטעמים המעניין חלבה ופיסטוק, אמרטו, קרמבל תפוחים ועוד הם רק חלק קטן מהטעמים שהיום נראים לנו כסטנדרט בכל רשת גלידריות אחרת אבל בעת פתיחתה של הגלידריה הזו לפני שנים מספר היו המצאה של ממש והצביעו על חדשנות וחשיבות שהייתה שמורה עד כה למסע אל הירח.

כיף לאכול גלידה בקיץ אבל הכי יותר- בחורף. זו העונה הטובה ביותר וכל מי שמבין יאמר לכם שהעובדה שהגלידה לא נמסה לכם בחום ובלחות של תל אביב היא יתרון של ממש.
עד כמה הגלידה הזו איטלקית, אנחנו לא ממש יודעים- אבל אין ספק שלנו לפחות היא טעימה. יש גם שלל קינוחים נוספים בצד מבוססי שמנת, תותים וכולם נהדרים.

אין לנו, בהנחה שהבנתם עד עכשיו שאנחנו במחנה התומכים מילה אחת רעה לומר על הגלידריה הנהדרת הזו. השירות אדיב כמעט תמיד והשולחנות בחוץ יעשו לכם חווית אכילה סטייל ברצלונה. כל זה בהנחה שלא חניתם בטעות לצד המדרכה ואמרתם לעצמכם יהיה בסדר, אבל אז הבנתם שלפקחי עירית תל אביב יש גם קטנועים והם סוג של שדים משביתי שמחה.

לא חייבים היום לנדוד על לשם, את עקרונות הטריות והטעמים המשובחים שלהם מציעות גם גלידריות רבות אחרות בתל אביב והם לא מתעקשות לקחת מחירים שהם איך לומר, טיפה לא טולרנטים לשכיר הממוצע בישראל.

לא היינו לוקחים לשם משפחה מרובת ילדים בכדי לא לפשוט את הרגל, אבל כן היינו יושבים שם עם אהבה חדשה. אחרי הכול גלידה היא דבר מאד רומנטי.

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

שווה לנסוע עד לתל אביב רק בשביל הגלידה. מומלץ טעם אספרסו ופררו רושה
5

ממש מאכזב. הטעם של הגלידה היה ממש תעשייתי ולא של שמנת. וטעמתי כמה טעמים.
1
התמונה של Eli Moreno

נהדרת!
4