גלידה אלדו – נמל תל אביב

3
ממוצע: 3 (2 דרוגים)

נמל תל אביב הוא אחד המקומות האהובים עלינו, אנחנו תמיד לוקחים את הילדים לסיבוב בנמל, להנות מריח הים, מהגלים המתנפצים על המזח, מהמופעי הרחוב שיש בנמל וכמובן מגלידת אלדו. לאלדו יש כ-30 סניפים ברחבי הארץ, אך אחן הרבה מרומות בהם ניתן להנות גם מגלידה טובה וגם מנוף מדהים של נמל תל אביב. הגלידריה נמצאת לקראת סוף הטיילת והיא תמיד מלאה האוהבי גלידה טובה, אז אם אתם רואים שולחן פנוי על תפספסו אותו, יש מחסור אמיתי במקומות ישיבה במקום.

השירות במקום די טוב ומהיר, והעובדים די מיומנים בהברים על הגלידות השונות ותמיד שמחים לתת לכם לטעןם מגלידה זו או אחרת. טוב אז מה נבחר היום? היום נטעם מגלידת חמאת בוטנים ופאדג' שוקולד ודלידת קרמשניט. וכמובן כמו כל הגלידות של אלדו גם הבחירה הפעם הייתה מעולה, אך עם גלידת הבוטנים צריך להיזהר ולא לתת לילדים קטנים כי היא מכילה בוטנים שלמים ויש חשש לחנק.

דרוגי-גולשים

3
כשמטיילים בנמל תל אביב ורוצים לאכול משהו טעים כדאי לקפוץ לגלידה אלדו. הגלידריה תמיד מלאה באנשים, אך קצת סבלנות וגם אנחנו נקנה גלידה מפנקת וטעימה. יש קצת מקום לשבת עם מוצאים שולחן מומלץ לשבת ולהנות מהאווירה הטובה של הנמל וללקק את הגלידה בכייף.