קניון הממתקים - צומת בילו

  • קניון הממתקים צומת בילו
  • קניון הממתקים אור יהודה
  • קניון הממתקים
5
ממוצע: 5 (דרוג 1)

ממבט ראשון קניון הממתקים די דומה לכל הפיצוציות שמוכרות ממתקים וסיגריות בכל שעות היום והלילה בתל אביב, אך אם חשבתם שהוא כזה, טעות מרה בידכם.

קןדם כל, החוש הראשון שמופעל בכניסה לקניון הממתקים הוא לא חוש הראיה אלא חוש הריח דווקא. כשנכנסים למקום הדבר הראשון שמרגישים הוא ריח השוקולד! הריח הנפלא והמשכר הזה נובע ממגוון ענק של שוקולדים הנמכרים כאן בתפזורת, הכוללים שקדים ואגוזים מצופים בכל סוגי שוקולד האפשריים, מרציפן מצופה ומגוון רחב של שוקולדים מיובאים כמו "לינד", הנמכרים גם כן בתפזורת.

כשחוש הריח שלכם יצליח להתגבר על ריח השוקולד ותתחילו לשוטט בחנות, תמצאו כאן מגוון רחב לא רק של שוקולדים, אלא גם של עוגיות מתוקות ומלוחות מכל רחבי תבל, אריזות מסחריות של סוכריות מכל המינים והסוגים, מוצרים ללא סוכר וללא גלוטן ועוד. לאוהבי האפיה יציעו כאן מגוון רחב של חומרי גלם כמו בצק סוכר, סוכריות קישוט וכו'.

יש כאן גם מחלקת יין קטנה המכילה יינות שלא תמצאו בכל סופר מצוי, וגם מקרר של שתיה קלה שרוב המבקרים מפספסים או לא מייחסים לו חשיבות, אך חייבים לציין כי מקרר קטן זה ירגיע את הגעגוע שלכם למשקאות שטעמתם במסעותיכם בעולם – המגוון לא גדול, אך מאוד מעניין ובהחלט שווה טעימה.

המחירים במקום הינם מגוונים, ישנם מוצרים אותם תוכלו למצוא בסופר השכונתי במחיר זול יותר, אך ישנם גם המוצרים מיובאים שמחירם הגבוה נובע מאיכותם. חייבים לציין לחיוב את פינת המבצעים של המקום, המתחלפת לעתים מאוד תכופות והמחירים בה בד"כ מפתיעים לטובה.

מגוון ענק של חבילות שי מתוקות, סלסלאות לחגים ועוד.

סניפים נוספים:

סניף הבית - אור יהודה, המלאכה 11, טל': 03-5336678

סניף בית שמש - קניון נעימי, טל': 02-6743777

עודכן לאחרונה 22.10.15