מסעדת קינג ג'ורג'- סניף רחוב הארבעה

4.5
ממוצע: 4.5 (6 דרוגים)

סניף נוסף של הרשת המצליחה. אח למסעדת קינג ג'ורג' המקורית ברחוב קינג ג'ורג.
גם פה מקבלת את פניך מארחת חייכנית שמנחה אותך למקום. גם פה ממתינים לפעמים. אם אין ברצונך לחכות, אפשר לשבת על הבר, לראות את האנשים מסביב; מה אוכלים? איך אוכלים? מה לובשים? מי יוצא עם מי?
גם פה מקבלים פנכות מתאבנים על חשבון הבית, עוד לפני שהזמנתם.
לרוב המקום מציע מבצעים מאוד אטרקטיביים. גם ללא מבצעים, המחירים מאוד נמוכים ביחס לשוק ובהחלט נותנים תמורה הולמת.
לפעמים המוסיקה במקום מעט גבוהה וזה יכול להפריע לשיח בין אנשים.
בסה"כ. מסעדה נחמדה במחירים הוגנים המגישה אוכל טעים בדרך כלל.

דרוגי-גולשים

4
מחירים זולים מנות טעימות, מעולה גם לארוחות משפחתיות, אם לא רוצים להוציא המון. יש מנות מתאימות לכל אחד-ענקיות. השירות מעולה והאוכל מגיע מהר. לא גורמה אבל טעים ומשביע

5
יש אווירה טובה מאוד במסעדה! מלצרים נחמדים ממש, מנות גדולות ומשביעות, מבחר רב של אוכל. האוכל מגיע תוך 10 ד גג.

4
מסעדה מעולה. כמעט כל מה שהוזמן הגיע מאוד מהר, המנות גדולות והמחירים נמוכים. יכול להתאים גם למספר סועדים גדול, או סתם לזוג שיושב על הבר.

התמונה של חמודים

5
מסעדת שלא מתקמצנת בכלום, שירות מעולה, אוכל מדהים ברמה גבוהה, מחירים מצחיקים ומנות גדולות, הילדים מאד אוהבים להגיע לכאן. מומלץ!

5
אחרי סרט בסינמטק או סתם כשמתחשק ( יצא לי חרוז..), והבטן טיפה מקרקרת, כדאי לקפוץ לקינג ג'ורג' ברחוב הארבעה. הכי זול באיזור, לפי מיטב זכרוני. פעם אכלתי שם פסטה מצויינת עם חצילים עגבניות וגבינה מלוחה בעשרה ₪ ועוד נתנו צלוחיות של גרגרי חומוס וכרוב כבוש. אפשר לרדת על מנה ענקית של קרם ברולה שעולה 25 ₪ בלבד. זה המחיר הרגיל! אמנם לא הברולה הכי טוב שאכלתי, אבל בשביל מחיר כזה אי אפשר לבוא בטענות. קרה שישבנו שם קבוצת אנשים ובשל הרעש של המוסיקה, הלכנו לקפה וקינוחים במקום אחר...