קולנוע לב תל אביב דיזינגוף סנטר

4.285715
ממוצע: 4.3 (7 דרוגים)
כתובת דיזינגוף 50 קומה 3 תל אביב ישראל טלפון טלפון -5155*, שלוחה 4
שעות פתיחה
בהתאם לתוכניה
דמי כניסה
25-50 שח
התקשר מפה וייז
קולנוע לב תל אביב דיזינגוף סנטר

הסניף הראשון של רשת בתי הקולנוע לב בדיזינגוף סנטר בתל אביב. הוקם ב- 1982 על ידי נורית ואיז'ו שני. 

מגוון סרטי איכות מרחבי העולם וגם פה ושם מקומיים. הרשת והסניף שורדים היטב למרות שאינה פונה לקהל חובבי קולנוע איכות בז'אנרים ייחודיים ולא לקהל ההוליוודי המיינסטרימי.

איך מגיעים לקולנוע לב תל אביב? כשנכנסים לדיזינגוף סנטר, יש לעלות במדרגות הנעות, ושם למעלה בקומה השלישית מחכים האולמות המבטיחים. הקולנוע מתפצל לשתי יחידות. קודם כל, שעוברים במסדרון, אחרי המדרגות הנעות, יש נישה של שני אולמות, 1 ( הכי גדול ) ו- 2 ( בינוני-גדול). שם מוקרנים לרוב הסרטים החדשים. גם הקרנות טרום בכורה ולמוזמנים הן ביחידה זו. יש שם גם מעין אולם כניסה, ששם יכולים להמתין המוזמנים ולעיתים מוגשת תקרובת. כשרוצים להגיע ליחידה השניה, יש להמשיך במסדרון ולפנות ימינה למעין פסאז', שהוא למעשה הגשר שמחבר את שני חלקי הסנטר ( יש שם משמאל מקדונלד וגם מקומות ישיבה של מקדונלד בדרך ). שם גם קופות הקולנוע והלאה מצד שמאל היחידה השניה ובה: אולם 3 ( בינוני ולא סימפטי- לא משופץ), אולם 4 ( בינוני די נעים ), אולם 5 ( בינוני ) ואולם 6 ( קטן, אך משופץ וחמוד ביותר ). כמובן, יש בכל יחידה מזנון עם פופקורן ועוד דברים טובים, שעולים לא מעט מעות. עוד מלמטה בקניון רואים את שלטי הפרסום וכשמגיעים לקומה השלישית יש שם כרזות פרסום מתחלפות עם הסרטים המוצגים.

הסדרי חניה : 3 שעות חנייה חינם מרגע הכניסה לחניון, תינתן לחונים בחניוני הסנטר. יש להגיע לקופות הקולנוע או לעמדת המידע הסמוכה לקופות על מנת לקודד את שובר החניה, בסיום ההקרנה חובה להעביר את כרטיס החניה בעמדת התשלום בחניון טרם היציאה ממנו.

קווי אוטובוס דן לקולנוע לב: 1, 2, 3, 4, 5, 18, 72 קוים: 25, 26, 27 מוניות שירות: 5, 16 הקרנות תלת מימד מערכת סאונד היקפית נגישות לכסאות גלגלים מזנון מתחם בתי קפה סמוך

דרוגי-גולשים

4
אני אוהבת את קולנוע לב בגלל הסרטים הטובים והאיכותיים שהוא מביא. סניף דיזנגוף סנטר קצת בעייתי בשבילי בגלל המרחק, אך חוץ מזה הוא בסדר והחנייה נוחה. בדרך כלל אנחנו הולכים לראות סרט בלב מנדרין - הרי זו רשת.
התמונה של Olga Pulisman

5
אין מה לעשות, קולנוע לב מציג סרטים איכותיים, מבחר של סרטים זרים שלצערינו לא מציגים בכל היס פלאנט למיניהם. נכון אולי הם לא מציאים את הכסאות הנוחים ביותר או אולמות 3D, אך זה לא פוגע באיכות החוויה.
התמונה של אביבה

4
קשה להשוות בינו לקולנועים החדישים כמו יס פלנט או סינמה סיטי אבל הוא קרוב לבית ומציג סרטים יפים. מי שהולך הרבה יכול לרכוש מנוי משתלם. הפופקורן טעים :)

4
קולנוע מצויין לאניני טעם בתוך הסנטר. יש חניה בחניון בתשלום בתוך הקניון, משם ממשיכים לקולנוע מרווח שמראה סרטי איכות בדרך כלל. מקום מצויין באמצע העיר בשביל למצוא משהו קצת שונה, מגוון ואיכותי. בדרך כלל לא צריך אפילו להזמין כרטיסים, אפשר פשוט לבוא לקופות.
התמונה של dm1170

4
קולנוע מעולה במרכז של דיזינגוף סנטר, מה שהופך אותו לעוד יותר מעולה מכיוון שבדרך כלל בתי קולנוע הם בסך הכל קולנוע ולא מעבר כך שאחרי הסרט אפשר רק לנסות למצוא משהו באיזור. כאשר הקולנוע, נמצא בתוך מרכז מסחרי הבעיה נפתרה, אחרי הסרט יש מגון אפשרויות להמשך הבילוי הלילי. ממליץ בחום!

4
המקום היה יותר מפנק מבחינת אלמנטים כמו גודל מסכים ומערכות סאונד והקרנה. רק שבשבילי האיכות יותר חשובה מהכל ולכן אני שם יותר מאשר בתי קולנוע משוכללים עם מבחר סרטים פחות טוב לטעמי.
התמונה של eyal

5
קולנוע נחמד, בעיקר בגלל המיקום.