יס פלאנט איילון

4.11111
ממוצע: 4.1 (9 דרוגים)
כתובת אבא הלל סילבר 301 רמת גן ישראל טלפון 03-5798570
שעות פתיחה
החל מ-13:00 ועד סיום ההקרנה האחרונה. בימי שבת החל מ-10:30 ועד סיום ההקרנה האחרונה
דמי כניסה
25-50 שח
התקשר מפה וייז
יס פלאנט איילון

קומפלקס בתי קולנוע מודרני ומשוכלל הנמצא בקניון איילון.

המתחם שנפתח ב- 2006 ( סניף ראשון ליס פלאנט ) חולש על שתי קומות בקניון. בראשונה מסעדות מזון מהיר ולמעלה, כשמתמירים עוד במדרגות הנעות, אולמות הקולנוע, 15 במספר, חלקן מימין וחלקן משמאל ובמרכז, באיזור השמאלי, הקופות. בתי הקולנוע הן בבעלות חברת "תיאטראות ישראל" ( כחלק מרשת בתי הקולנוע "רב חן" ) ובחסות חברת הלויין הישראלית יס.

למעשה, יס פלאנט החליף את הקולנוע הקודם במקום, רב חן, בו היו ארבעה אולמות בלבד והיה חלק מהקניון בקומת הקרקע במשך 10 שנים. במיקום של רב חן לשעבר, יש שדירת חנויות. הקולנוע מציע חוויית צפייה אחרת: מסכי ענק, מערכות צליל מתקדמות, מושבים נוחים ובכלל הכל מפנק ואסתטי לעין וגם מבחר הסרטים די גדול, אם כי לא כולם באיכות הכי גבוהה ולא כל הסרטים המובחרים מגיעים ליס פלאנט.

גם ביס פלאנט מתקיימות הקרנות טרום-בכורה והקרנות למוזמנים. היתרון של יס פלאנט הוא איכות צפייה לעילא ולעילא במרכז, ללא צורך בנסיעה ממושכת מעבר לגבולות תל אביב רבתי. התמונות באדיבות ויקיפדיה ישראל.

דרוגי-גולשים

5
יס פלאנט בקניון איילון הוא בית קולנוע מעולה עם מסכים ענקיים והדבר מוסיף מאוד לחווית הצפייה בסרט, המקום רחב ידיים, הישיבה בכיסאות נוחים ומרווחים מאוד. המיקום במרכז גוש דן - קרוב לבית והחנייה בחינם ונוחה מאוד.
התמונה של Olga Pulisman

3
האמת שזה עוד בית קולנוע, רק שהמיקום לא להיט. אני לא מאמינה שאנשים שכל השבוע עומדים בפקקים באיזור כל בוקר, ירצו לעשות זאת גם בערב. יש המון תחרות בתחום הזה, ובתי קולנוע צצים כפטריות אחרי הגשם כיום.
התמונה של אביבה

5
ממליצה בחום על יס פלנט איילון. קולנוע מפנק, אולמות חדישים ונוחים, מסכים באיכות גבוהה מאד, סרטים מעולים. יש גם "פוד קורט" כמו בארה"ב עם מבחר גדול של אוכל-מומלץ

3
מהחדישים, מרווחים ונעימים. חבל שבסופ"ש חנויות ואף מסעדות הקניון סגורים, מה שיותר הרגשה של עיר רפאים וחבל. בנוסף, חבל שצריך אחרי הסרט או לפניו לנסוע למקום אחר לחפש בית קפה או מסעדה. מתחם המסעדות בקומה העליונה מוגבל מאוד.

4
ממתחמי הקולנוע הגדולים ביותר במרכז. מציג תמיד את כל הסרטים החדשים שיוצאים. יש מערכת נוחה מאוד של כרטיסים שאפשר להזמין מהבית, או להזמין במקום (במקרה של עומס של אנשים, נוצרים לעיתים תורים די ארוכים). איכות התמונה והסאונד מאוד טובים, ויש חניה גדולה ובחינם.
התמונה של dm1170

4
בסך הכל ההתרשמות מקולנוע יס פלאנט שבקניון אילון היא לא רעה. במקום יש מבחר סרטים הגון בהשוואה לכך שזה חלק מהקניון ולא מתחם ענק, המושבים מאוד נוחים וחווית הצפייה עולה על כל רמה. לא אתייחס למחירי הפופקורן והשתייה בשל הסיבה שאי אפשר לציין זאת כמגרעה כי בכל בתי הקולנוע אותם מחירים מטורפים. ממליץ!
התמונה של kotik

5
בשביל בית קולנוע - ורק קולנוע - המקום מעולה, המושבים נוחים ויש מקום למעבר. מומלץ

4
רק חבל שגם פה אותה בעייה של סינמה סיטי- מבחר הסרטים האיכותיים לא תמיד שופע. ההשוואה היא למבחר של "רשת בתי קולנוע לב" והסינמטק, לדוגמא.
התמונה של eyal

4
נוח ונחמד. זה גם נוח שזה בתוך קניון, כך אפשר להעביר את הזמן שלפני הסרט, או להסתובב אחריו.