מסעדת טאטי Tatti ביסטרו בגבעתיים

  • מסעדת טאטי Tatti ביסטרו בגבעתיים
4
ממוצע: 4 (3 דרוגים)

טאטי ביסטרו נוסד ב 2002 ומציע מגוון רחב של חוויות קולינאריה לכל גיל, לכל הזדמנות ולכל ארוע. במטבחי טאטי, האוכל מיוצר טרי מידי יום ביומו ע"י צוות טאטי. האוכל הוא ללא חומרים משמרים וצבעי מאכל.
הביקור במקום הוא חוויה נעימה למדי והאווירה והעיצוב נחמדים בהחלט. מבחר המנות במקום מכובד אם כי המנות אינן נדיבות מספיק לטעמנו ומתומחרות מעט יקר.
אהבנו מאד את הסלטים השונים במקום וגם הקפה אכן איכותי ויוצא דופן. הקהל במקום מעורב ושונה למדי בין שעות הבוקר (אמהות, עגלות) צהריים (עסקי ועבודה) וערב שבו המקום מתפקד כמקום מצויין לפגישה זו או אחרת.
בקיצור, בית קפה המגיש אוכל טעים למדי אך ללא ייחוד, המיקום עצמו נוח במיוחד בין תל אביב לגבעתיים במקום הומה מאד וחניה סבירה - וזהו אולי סוד הצלחתו של המקום.

דרוגי-גולשים

5
אנחנו נוהגים ללכת לטאטי לאירועים מיוחדים. היינו שם שבוע שעבר וגילינו שהמקום התרחב וגדל, התפריט היה חדש ובהרצה, אבל כמו תמיד- לא התאכזבו. אוכל ברמה גבוהה מאד, יותר טוב מכל מסעדת "שף" שהייתי יכולה ללכת אליה והשירות כל כך אדיב ומקצועי שאין באמת סיבה ללכת למקום אחר. ממליצה בחום לנסות את התפריט החדש ובמיוחד מנה של פסטה ארטישוק ועוף אם זה יעבור את שלב ההרצה.

3
אם לא עיסקית יקר יחסית. אלא שבצהרים לעיתים עמוס ממש.יש בעיות חניה, החניון מתחת יקר. יש לה סניף נוסף ביהוד גם הוא מומלץ, אפילו יותר.