מסעדת סושה ביפו

1
ממוצע: 1 (דרוג 1)
כתובת עמיעד 14 תל אביב יפו ישראל טלפון 1-700-55-10-20
שעות פתיחה
א-ה 11:00 - 01:00 שישי 11:00 - 15:30 שבת 18:00- 01:00
סוג המסעדה
סושי\יפני
מחיר לסועד
50-100 שח
לא כשר יש משלוחים התקשר מפה וייז
מסעדת סושה ביפו

הרעיון שמאחורי הסושה מגיע היישר מרחובותיה התוססים של טוקיו שם הכל מהיר, סימטרי חד וצבעוני ממש כמו בעולם המושלם של קומיקס יפני. ליבם של אנשי הסושה פועם בקצב מסחרר ומורכב משילוב קטלני של טעמים: תשוקה, יצירתיות ודיוק שהן מילות המפתח. סושה מתחברת לאנשים וסיפורים מכל הסוגים, המקצבים והסגנונות אבל כשזה מגיע לאוכל היא מוכנה להקשיב רק למקצב הסושי.

בסושה ניתן לשבת, לקחת TA או לקבל משלוחים. למרות ההגדרה הדקה של סושי בלבד, ניתן למצוא בסושה גם את המנות הקלאסיות של אגרול, מרק מיסו וסלט וואקמה.

דרוגי-גולשים

התמונה של צפה ברוגע

אני מודעת לזה שסושה הוא זיכיון. ואני קמה ואומרת - אין לי מושג איך שאר הסניפים. חוות הדעת הנל היא לגבי הסניף ביפו. בשבוע שעבר לקחנו TA מהסניף ביפו ובפעם הראשונה שלי - זרקתי סושי לפח. הסושי היה עשוי בצורה כל כך חובבנית שממש צחקנו כשפתחנו את החבילות. אמרתי, נו כך זה נראה וזה אינו מעיד על הטעם. מעיד גם מעיד. סושי גרוע. הרכבים שלא משתלבים. רולים מתפרקים. רק לאחר שחצי מהסושי הלך לפח, נאמר לי שכשהוא לקח את החבילה ההתרשמות שלו מהמקום בו הסושי הוכן היתה ממש רעה. בלאגאן ולכלוך במשטח העבודה, על הרצפה ומסביב. חוויה מאד לא נעימה.
1