זיזי טריפו

דרוג הגולשים: 
3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
כתובת: 
קרליבך 7
תל אביב
אזור בארץ:
סוג הפעילות:
דמי כניסה:
שעות פתיחה: 
ב'-ש', סמוך לחצות ועד אחרון המבקרים
טלפון: 
03-5611597

יש לזיזי את כל המאפיינים להפוך למקום גראנג'י מטונף אמיתי, אז למה הוא בעצם סוג של טיילת תיירים ממוצעת?

הכניסה ל"זיזי" נותנת בראש כבר בתור הברזלים ורחבת הסלקטורים ההכרחית[?]. המיון, והירידה אחר כבוד לקומת מרתף הם שואו הפתיחה שכל מקום שמבקש לתת לעצמו את הדימוי המטונף המדויק אוחז בהם. הירידה אחר כבוד קומה אחת אל מעבה האדמה או אל מרתף היא נדירה יחסית בתל אביב בהשוואה לבירות אירופאיות כמו לונדון. וה"זיזי" יודע למקסם את הירידה הזו אל תוך מה שאמור להפוך להרפתקה.

מעבר גדול שמוביל למבואה צרה עם אפשרות לבחור ימינה אל עבר בר זנוח שממוקם באמת רע בדרך לשירותים או שמאלה אל תוך החלל המרכזי מביאים איתם במבט ראשון סוג של תחושה שהגעתם למקום הנכון. רצפת לינולאום כהה, מושבים סדורים בקצות המועדון, חלל ריקודים שבמרכזו עמדת די ג'י שחבל שהיא לא בגובה הרוקדים ולא מייצרת את הדיסנטס הכול כך דרוש למועדון מהזן הזה ניצבת במיקום סתמי משהו. שני איים של ברים למשקאות מפלחים את החלל הגדול ונראים פחות כהחלטה עיצובית מחושבת ויותר תגובה לבר השכוח ההוא מתחילת הפסקה שעומד נוטש במשך רוב הערב.

התאורה האפלולית ההכרחית, כיסוי בד שחורים ומאבטחים בלבוש שחור. כל אלו לא מונעים ממני להתפעל מהפרקט המעוצב ומהאמירה האורבנית המודעת לעצמה שכמו מבקשת לסמן למבקר" כן, היינו בכמה מקומות אפלוליים ולמדנו את כל הטריקים, אבל יצרנו עבורך מקום שלא יבהיל אותך מדי. שלא יפחיד אותך להגיד לאימא שביקרת פה כשהיית בתל אביב.

זו בדיוק הבעיה של הזיזי, כמקום שמבקש לארח כמה יותר סוגי ליינים של חוגגים, הוא פרווה לגמרי. אין לו אמירה מובחנת או מדויקת. הוא נעים מאד, שלא תטעו. אבל הוא מאד בכאילו, מאד לא עד הקצה ומאד לא כל הדברים שהוא מבקש להיות. ואם אתם עדין מתקשים להבין מה הבעיה, אז זהו, שאפשר אפילו לערוך בו בת מצווה לילדה גותית ולא להרגיש שעשיתם את זה באקסטרים. רק כאילו באקסטרים.

הזיזי מארח ליינים שונים במהלך כל ימות השבוע כמעט ומיקומו המרכזי על תחילת קרליבך יאפשר לכם לחנות בדמדומי אזורי החניה הלא בייתים מבחינת מקום של מתחם קרליבך העסקי שמתרוקן בלילה מן העסקים ומשאירים לחוגגים הרבה מקום לחנות באופן יחסי לעיר מוכת החניה הזו.

זיזי טריפו

דרוגי-גולשים

התמונה של Eli Moreno

3
כל הפוטנציאל ללילה של טעויות טובות, אבל אולי בעצם לא?
דרוגים ומקומות קרובים
התמונה של Eli Moreno

3
כל הפוטנציאל ללילה של טעויות טובות, אבל אולי בעצם לא?