מסעדת הוגו מתחם התחנה בתל אביב

  • מסעדת הוגו מתחם התחנה בתל אביב
5
ממוצע: 5 (דרוג 1)

מסעדת הוגו החדשה נמצאת במתחם היפיפה של תחנת הרכבת הישנה בת"א. המסעדה מתחבא בקומה השניה של בכניסה למתחם נפרסת על 2 קומות - קומת הביניים הסגירה וקומה שניה המציעה לאורחים דק חיצוני עם נוף לים.
טוב, אז מה מציעה המסעדה לטרם ראינו במתחם התחנה?

נוף-אומרים שיש שם נוף יפיפה, אבל האמת לא התלהבנו ממנו כל כך, במסעדות רבות ביפו ותל אביב יש נוף לא פחות טוב.
אוכל - כאן אנו לא נוכל להתווכח, האוכל באמת שווה, גם המנות הראשונות וגם העיקריות.
טעמנו את מנת המולים והסביצ'ה ושניהן היו מעולות, במיוחד המולים, אך הן די קטנות, אז אל תצפו לצאת שבעים מדי מהמנות הראשונות.
גם המנות העיקריות שהוזמנו היו מעולות, הן הדגים והן הבשר, ומאוד נדיבות. אך במנות העיקריות יש לציין את התוספות היחודיות של המקום - גראטן ופשטידת תפו"א וסרדינים הן לא מנות שרואים בכל מסעדה.
המחירים - גם המחירים במקום מפתיעים לטובה. המנות הראשונות יעלו לכם כ-25-30 ש"ח ומנות העיקריות העלט לכם כ-15% פחות מאשר ברב המסעדות במתחם.
אלכוהול - תפריט מצומצם אך גם כאן המחירים די מפתיעים לטובה.

קינוחים - תפריט מצוצם, אך כולל כמה קינוחים מעניינים ביותר, די התמלאנו מהמנות שלצערינו לא הגענו לקינוחים, אך הקרם ברולה והפא שוקולד מריר נשמעו די מפתים.
המינוס היחיד שראינו היו האורחים הלא קרויים בדק החיצוני, הלא הם החתולי רחוב שמסתובבים בהמוניהם במתחם התחנה. אנחנו די אוהבים חתולים, אך זה עדיין לא ממש תורם לאווירה.
לסיכום, שווה ביקור, די טעים וללא בעיות חניה. מקום מעולה לארוחה שתרצו לשלב בביקור במתחם התחנה, אך זהו גם מקום די רומנטי ויפה לדייט זוגי.

דרוגי-גולשים

התמונה של Olga Pulisman

5
הגענו למקום עם קופון, והאמת לא ידענו למה לצפות, כי מדובר במסעדה מאוד חדשה - כחודשיים, ולכן לא היו ביקורות שיכלנו לבדוק. אך לא התאכזבנו, אוכל טוב, מנות ראשונות מעניינות, אלכוהול במחיר סביר - בקיצור, מומלץ ביותר.