גלידה אניטה Anita סניף פלורנטין תל אביב

  • גלידה אניטה Anita סניף פלורנטין תל אביב
5
ממוצע: 5 (דרוג 1)

גלידה אניטה היא הגלידה הטובה ביותר שיש לתל אביב להציע, והיות ומדובר בתחרות לא קלה בכלל - הגלידה הזו ממש מצויינת.

אנחנו אוהבים מאד לאכול גלידה: בקיץ, בחורף, שרבט או שמנת, אנחנו באמת אוהבים את כולן ומקפידים לפקוד גלידריה טובה זו או אחרת לעיתים תכופות, גם אם אנחנו מאד כועסים על התמחור הבאמת מוגזם של חלק מהם, לפעמים לאיכות יש באמת מחיר וגלידה אניטה היא מקרה שכזה.

גלידה אניטה בפלורנטין היא ככל הנראה הגלידה הטובה ביותר בישראל בכלל ובתל אביב בפרט: עושר הטעמים, השרות המאד אדיב, התצוגה המלבבת והמוצר המוקפד - תוסיפו לזה את החן המיוחד של השכונה היפה ביותר בתל אביב ותקבלו מתכון מנצח שישאיר לכם בפה טעם מתוק של עוד - והרבה.

לקחנו רק כדור אחד של גלידה המפוצל לשתי טעמים והתאהבנו מיד בטעם הכל כל מיוחד ובמרקם הייחודי של הגלידה וברטבים והתוספות המיוחדות שפשוט נוזלות ממנה לכל עבר........ גלידה זה באמת טעים.
משם הדרך כבר הייתה קצרה לאריזה משפחתית של חצי קילו ב 40 שקלים שהכילה 3-4 טעמים שכל אחד מהם היה יוצא דופן באיכותו. גם הקפה שהזמנו היה עשוי היטב במיומנות כיאה לאספרסו איטלקי אמיתי, והמקום בכלל מבהיק בניקיונו על למרחוק, כיאה לגלידריה מובילה.

טעמנו מהקוקימן, הפיסטוק, השקדים, קרם שניט - כולן היו מצויינות בצורה יוצאת דופן, באמת טעים ומומלץ מאד. אם יש לכם רק 15 דקות בפלורנטין, לכו לגלידה אניטה - זו באמת הגלידריה הטובה ביותר בתל אביב.

דרוגי-גולשים

התמונה של Michal Moreno

5
הגלידה הכי טעימה שאני אכלתי בתל אביב - וזה כולל את אייסברג וונילה המעולות. צוות גדול ומקצועי שנותן שירות מעולה, לוקיישן מצויין עם הרבה חניה קרובה ולא הרבה תחבורה ורעש. בקיצור - אחלה של בילוי, גם עם הילדים.