מועדון הברבי בתל אביב

  • מועדון הברבי בתל אביב
4
ממוצע: 4 (2 דרוגים)

מועדון הברבי בתל אביב הוא למעשה מועדון הרוק הפעיל והותיק ביותר בישראל המנוהל ביד רמה על ידי שאול מזרחי ורעייתו, ורק על זה מגיע להם המון מחיאות כפיים.

המועדון שוכן ברחוב הרצל פינת קיבוץ גלויות 52, אבל מספיק שתגידו לנהג המונית קח אותי לבארבי והוא כבר יגיע לשם.
המועדון עצמו מרווח למדי ובמיוחד שמדובר בסטנדרטיים ישראלים, אם כי ניכר כי המועדון זקוק לשיפוץ זה או אחר בהקדם. הכניסה למעדון היא מרחוב הרצל וראוי לציין כי הבחורות בכניסה המטפלות בכרטיסים או ההזמנות בלתי נחמדות בעליל ואפילו חצופות למדי, אבל למיטב הבנתנו זה חלק מהפוזה של המקום וחבל, אפשר גם בלי. השערים במקום נפתחו בדיוק בשעה היעודה וזרימת הקהל למופע הייתה נוחה וללא בעיות מיוחדות - הכל היה יעיל ומאורגן כהלכה.

בכניסה למקום בדרך כלל תפגשו את שאול מזרחי האגדי גדול הקומה וזה מחמם את הלב לראות את בעלי המקום עובד במקום כמעט בכל ערב בו המועדון פתוח, מיד לאחר הכניסה מגיעים למעים במה מוגבההת צדדית המשקיפה על בימת ההופעות המרכזית מהצד.
במקום 2 ברים נפרדים והגישה אליהם נוחה למדי ולרוב לא עמוסה מה שמאפשר גישה נוחה לאלכוהול במהלך כל ההופעה (בניגוד למועדון הזאפה למשל). המקום מרווח למדי ואנחנו היינו בו לאחרונה בהופעה של רמי פורטיס לרגל היפוך הקטבים (פורטיס אתה מלך!) ההופעה הייתה משובחת במיוחד ולמרות העומס שהיה במקום כיאה לכוכב המופיע במקום שאנחנו מעריכים כי היו בו לפחות 1000 איש, כולם צפו היטב במופע והקהל התנהג למופת וללא דחיפות, ככלל המקום מרווח ואינו משרה אווירת צפיפות.
גם פתחי החירום במקום והיציאה בסוף ההופעה נוחים מאד, ומחירי השתיה במקום מוגזמים, אבל לא לגמרי וראינו כבר מקומות מוגזמים בהרבה.

רוב ההופעות במקום הן הופעות רוק מהזן המשובח, ותסמכו על שאול הממולח שהוא יודע לבחור אותם אחד אחד - אין הופעות סתם בברבי, והמקום עושה כבוד של ממש לאמנים ולמוזיקה בישראל.

יופי של מקום לראות בו הופעה, תתעדכנו מראש מי מופיע ותדאגו לרכוש כרטיסים כמה יותר מוקדם מכיוון שלהופעות הטובות באמת הכרטיסים אוזלים ממש במהירות. מועדון הברבי הוא ללא ספק אחד מעמודי התווך של חיי הלילה בתל אביב, מומלץ מאד לחובבי סצנת הרוק בארץ.

דרוגי-גולשים

5
תשמעו זה לא מראה שרואים הרבה בימינו (או בגילנו), הפעם ההרגשה היא באמת הופעה לייב. למרות שהתרגלנו לשבת ולאכול במקומות אחרים בהם יש הופעות חיות יותר אינטימיות כאן יש הופעה לייב ומרגישים את זה הרבה יותר חזק. באמת הרגשה מיוחדת אחרי הרבה שעות של צפייה מהספה על ריאלטי מוזיקה זה או אחר.

התמונה של Michal Moreno

3
אם כבר הולכים לראות הופעת רוק בעמידה - הבארבי נותן תשובה מצויינת. המקום גדול ומרווח - גם כשהוא מלא לגמרי, היציאות והכניסות נוחות, הסאונד מעולה. יכלו להיות קצת יותר נחמדים (שירות גרוע), והשירותים יכלו להיות קצת יותר נקיים. או נקיים בצורה כלשהי..