משק נעמי בנטור

  • משק נעמי גבינות גורמה ויוגורטים מחלב עיזים במושב נטור רמת הגולן
0
עדיין אין דרוגים

רבים מכירים את חלב העיזים, המטפטף ישירות מהעז, כבעל סגולה מרפאת לפצעים בפה. מחקרים ישראלים חדשים מגלים שחלב עז גם מחזק את המערכת החיסונית. ובכלל, חלב העז דומה יותר לחלב האם הטבעי לנו, מאשר חלב הפרה.

משק נעמי שבמושב נטור, הוא משק בוטיק המייצר גבינות ויוגורטים משובחים מחלב עיזים. המשק, הדיר והמחלבה מייצרים ונושמים את האווירה והאיכות שמאפיינים את תוצרת רמת הגולן.

במשק נעמי מבחר גדול ומגוון של מוצרים הכולל גבינות קשות, גבינות חצי קשות, גבינות עובש ומשקאות יוגורט מרעננים בטעמים שונים . המוצרים נעשים מחומרים טבעיים בלבד, ללא חומרים משמרים ומייצבים והינם כשרים בהשגחת המועצה הדתית רמת הגולן.

האירוח במשק נעמי מעניק למשתתפים חוויה קולינארית ייחודית של טעמים וריחות ומאפשר חשיפה למגוון תוצרת המחלבה אותה אנו מגבנים באהבה. משק נעמי מזמין אתכם לחוויה קסומה ומעוררת חושים, של למידה וטעימה מעולם הגבינות.

בימי החורף הקרים של הגולן ניפגש לצד הקמין החמים. בימי הקיץ הלוהטים נתראה בבריזה הקרירה של הגולן, תמיד באווירה כפרית פסטורלית מול נוף עוצר נשימה. תשמעו את סיפורה המיוחד של הגבינה של נעמי, הדרך שהיא עוברת מהעז ועד לצלחת. האירוח במחלבה כולל טעימת גבינות ומשקאות יוגורט , הסבר על הגבינות וסרטון תדמית קצר, .

הסיור מותאם לזוג או עד 18 איש. ניתן לקנות במקום ממגוון גבינות הגורמה של משק נעמי, הנמכרות גם במכירות ברחבי הארץ.