מסעדת אס רמת גן

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)

לעוף בגריל עסיסי ועשוי היטב יש מעט מאוד מתחרים בשוק המזון המהיר, ופעם לפני המצאת מסעדות המזון המהיר הרבות החל בפיצה וכלה בהמבורגר הרי שלאכול אוכל מבחוץ אמר בעצם שאוכלים עוף בגריל שקונים ממישהו אחר שהכין אותו עבורך.

עוף בגריל חצוי לארבע רבעים עם מעט חרדל טוב יש לא רק יתרונות קלוריים ברורים אלא גם תחושת גורמה קלה בהנחה שמדובר בעוף מעולה וכזה הוא העוף בגריל של מסעדת אס בגבעתיים.

החנות הקטנה היתה שייכת לזוג יקים שככל הנראה כבר פרשו ממנה אבל מכרו את הזיכיון המצליח לבחור צעיר שממשיך את המלאכה בדייקנות ובאיכות שאינם נופלים מן המקור וזה לכשלעצמו הישג נדיר בשוק המסעדנות בארץ.
התפריט המצומם של החנות מסעדה הזו כולל שורה של מאכלים יהודים מסורתיים בעדת אשכנז, צימס, קוגל ובעיקר מעיים ממולאים עשויים לתפארת שאת כולם ניתן לאכול במקום או לקחת בקופסאות הביתה ומעל כולם גולת הכותרת עופות טריים בגריל עשויים בצורה פשוט מושלמת.

העופות של מסעדת אס הזו איכותיים במיוחד, הם בגודל של פרגית גדולה, צעירים, עסיסים מאד ונקלים לא בצפיפות מרובה מדי בתוך הגריל בכל יום מחדש עד למידת העסיה והפריכות הנכונה.
העוף אף פעם לא שרוף, וגם אם הוא יקר בהשוואה לעופות אחרים ממקומות דומים הרי שכל שקל כאן שווה את ההשקעה.

תערובות סודית אבל מדוייקת של פפריקה בשמן נמרחת עליהם והם נעשים בסבלנות יתרה ואף פעם לא מוכנים לפני השעה שתיים עשרה בצהריים בדיוק.

אפשר לקנות חצי, אפשר גם שלם. אבל אף פעם אל תשכחו לחצות אותו לארבעה רבעים נימוחים.

הולך מצויין עם חרדל. אפשר גם קטשופ, אבל זה למי שלא ממש מבין.

דרוגי-גולשים

4
נסו את הנקניקים שלהם, הבישול הביתי, וגולת הכותרת - העוף הצלוי. בהחלט שווה לבוא במיוחד בשבילו ובהחלט שווה לעמוד לפעמים בתור.