הסביח של עובד בגבעתיים

  • הסביח של עובד בגבעתיים
  • הסביח של עובד בגבעתיים
  • הסביח של עובד בגבעתיים
4.333335
ממוצע: 4.3 (6 דרוגים)

הסביח של עובד- או בשמו השני "המנה הטובה ביקום" הוא ארוחת הפאסט פוד המשובחת ביותר והיא כוללת גם את מופע היחיד של עובד המיתולוגי, תרצו או לא תרצו תקבלו את המופע בעוד אתם ממתינים בתור.

הכנת סביח טוב לא נשמעת לכאורה כמו בעיה מסובכת במיוחד, חצילים, טחינה ביצה קשה ומגוון של סלטים טריים. אם תאכלו סביח רע, לא טרי, טבול בשמן ישן, הרי שמספר הפעמים שתלכו לאחר מכן לשירותים יבהיר לכם כמה צרות יכולות להיות גם באוכל פשוט.

כל הדברים האלו, לא יקרו לכם אצל עובד שבאמת מוכר את המנה הטובה ביקום והוא ישות מיתולוגית שגורלה לא יוכרע על ידי הביקורת הזו.

עובד ניצב בחנות הקטנה שלו במשך כל שעות הפתיחה של החנות. בדיוק כך. הוא תמיד ניצב בחזית כשמאחוריו ולצידו עובדים אחרים רבים שכולם לוקחים חלק במפעלות עובד להגשת סביח חם, טרי ומהביל.

עובד לא ממש מדבר עברית הוא מדבר עובדית. מרחוק מגיעים אנשים רק בשביל לשמוע אותו שואל את השאלות הקבועות: "לרוץ על הכול?", "כמה כמה בדרבי?","לטחן?",לסלט?", "לכתר קל או כבד?". ואלו בעצם הם המונחים בהם עובד משתמש על מנת למלא לכם את המנה הטעימה שלו בתוספות. מי שלא מבין למה עובד מתכוון, אל דאגה. הוא יסביר בדיוק. וככל שזה ישמע מוזר הוא לעולם לא מתעייף. רק האנשים שעומדים בתור וממתינים.
האגדה מספרת שאיל קיציס היה לקוח קבוע ולאחר שחזה בפלא הביא את עובד לראיון קצר בתוכנית הלילית שאז הגיש- כל השאר היסטוריה.

החנות של עובד נפתחת בשעות הבוקר המאוחרת ונסגרת באיזור חצות רק מכיוון שהשכנים באיזר קצת עמדו על הרגלים, בכל זאת מדובר בגבעתיים. עיר עם המון הפסקות.

מנת סביח גדושה היא עניין משביע לחלוטין, היא תעלה לכם 17 עשר שקלים, שהם אולי לא המנה הזולה ביקום אבל כן, בהחלט. הם באמת המנה הטעימה ביקום ומדובר בפיתרון לכל מצב של רעב חופר. הסביח של עובד תמיד טרי, תמיד חם והמנות תמיד נדיבות מאד.

אצל עובד תמיד יש תור ארוך שמשתרך לאורך המדרכה, והעניין נובע בעיקר עקב ההתעקשות שלו לדבר בעברית המוזרה היחודית לו ולתת תשומת לב אישית מדי לכל קליינט. התור מתעכב עוד יותר במיוחד כשבחורה יפה מגיעה לראשו.

צריך סבלנות לעמידה הממושכת והלא מאד מוצדקת בתור כשהולכים לאכול אצלו. ו "הפוגה"[מצב שבו אין תור בשפתו של עובד] הוא עניין נדיר למדי בכל שעות היממה אז כדאי להסתער במקרה כזה ולאכול סביח גם אם אתם לא רעבים.

אין חניה אצל עובד ותמיד חוטפים רפורט אם משאירים את האוטו בצד החנות וחושבים שיהיה בסדר.

הסביח של עובד

דרוגי-גולשים

התמונה של mchlcldn888

4
מנת הסביח הטובה ביותר שאכלתי מעולם, ואני בכלל לא אוהבת לאכול חצילים! ובכל זאת המנה הזאת סיימתי מהר מאוד. ההזמנה עצמה היא חוויה- עובד הנחיל מזמן ביטויים רבים והוא שמח להסביר אותם לכל לקוח חדש שמגיע

5
בסופו של דבר המנה כאן מאד טעימה ומאד משביעה - והכל בנדיבות. תוסיפו לעניין את הפרסונה המעניינת של עובד ותקבלו יופי של מקום להשקיט את הרעב. מאד טעים ומומלץ.

4
אישית מעדיפה פלאפל וסביח עבורי זה פחות אוכל. ועדיין מאוד טעים והמון אנשים צובאים על הפתח לקבל פיתה ממולאת במטעמים העממיים.

4
החוויה נחמדה, המנה משביעה ובמחיר לכל כיס.

התמונה של קאטיושה

4
יצא לי לאכול במקום מס' פעמים ותמיד יצאתי עם חיוך. מלבד צורת ההגשה המיוחדת של עובד למנות ואיך שהוא קורא לכל תוספת שם בשם מיוחד גורם לך לחייך אם אתה רוצה או לא. מנה טעימה במיוחד שאין פלא שעומדים בתור כל כך הרבה אנשים.