לחם תושייה ברחוב קריניצי ברמת גן

  • לחם תושייה ברחוב קריניצי ברמת גן
0
עדיין אין דרוגים

לחם תושיה היא אחת הרשתות המשובחות והעצלות ביותר בישראל.

בעוד שכרשת, ההתנהלות המסחרית שלה קרובה למחפירה ,שלא לומר מזלזלת בציבור צרכניה הפוטנציאלי, הרי שהמוצר שלה משובח, שלא לומר מעולה והוא אחד מן האחראים הישירים למהפכת לחמי הבריאות והגורמה בארץ.
למה מזלזלת? הדרישה למוצרי הרשת עולה על ההיצע הקיים. מומחים כלכלה יאמרו לכם מיד שגודלה של הרשת יכול היה להיות גדול פי כמה, אבל לנושא כמות הזכיונות המועטה, פתרונים יש ככל הנראה לאנשי השיווק שלה.
השוק איננו מחכה לרשת תושיה ומכיוון שמדובר בסופו של דבר בלחם ולא בטילים בעלי אינטליגנטיה אנושית, הרי שבתוך שנים קצרות קמו מספיק אופים מוכשרים שהקימו לה תחרות של ממש. המפורסם שבהם הוא "לחם ארז" המשובח המרחיב בשנים האחרונות את פריסתו בהתמדה ראויה לשבח.

כמו כל רשת, ובעיקר רשת עם זכיינים, יש הבדלים בין הסניפים וכדאי לכם מאד אם אתם מתגוררים באיזור רמת גן וגבעתיים לבחור לכם את הסניף בהנהלתה של נורית הממוקם בפאתי רחוב קריניצי ברמת גן.
נכון, תוכלו למצוא בסניף הזה כמו בסניפים אחרים את לחם השיפון המשובח[לכו על הרגיל, עזבו את הקל] לחם החמניות המפורסם של הרשת, לחמים מקמח מלא או לבן והמבחר המשובח של הרשת מופיע אצלה במלואו.
אין עוררין על הלחמים המעולים של לחם תושיה. הם חוויה אמיתית ,בעיקר כשמצרפים אליהם חמאה הולנדית משובחת וכל מוצר אחר בעל ערך קלורי גבוה במיוחד. זו חוויה גורמה אמיתית, שקשה מאד להפסיק אותה, אלא אם כן מישהו מרביץ לכם על היד עם סרגל.

בחנות של נורית לא רק שיש תמיד שפע גדול ממבחר הלחמים, יש גם הרבה מעבר לזה וקיימת שם תחושה של החנויות של פעם. יפרסו לכם את הלחם בדייקנות ויפרידו את הפרוסות בכדי שלא ידבקו בהקפאה. ידביקו לכם מדבקות גדולות ומאירות עינים עם ערכים תזונתיים של הלחם שבחרתם. יארזו בקפידה, אבל גם ישאלו לשלומכם, יזהו כל לקוח הנכנס לחנות יותר מפעם אחת וישמרו עבורו את הלחם שהוא אוהב מראש אם תטרחו להזמין בטלפון.
יש אווירה בחנות הלחמים הזו שמתאימה מאד לחנות לחמים שיצאה לה מאמצע עמודי ספר של שי עגנון. היא חמימה, ביתית ותחושה של מוצר בסיסי משובח ושל תכליתיות עומדת לה באוויר.

הלחמים תמיד טריים אבל לא רק. שפע המוצרים הנלווים, מאפים מעולים, ממרחים שווים ושאר מוצרי גורמה נלווה תמיד יגרמו לכם חשק לקנות בחנות עוד "משהו קטן" המבחר שם פשוט מלבב וחכם במיוחד.
כשבא לכם ארוחה עם טעם של פעם ויחס לכל לקוח כאילו הזמין סטייק פילה, גשו ללחם תושיה של נורית ומשם תמשיכו לאכול ללא שום נקיפות מצפון.
גם לשומרי המשקל מגוון לחמים קלים טובים וטעימים, אבל אני תמיד טוען שהם לא לב העניין.