פיצוחי הגרעין ברמת גן

דרוג הגולשים: 
0
עדיין אין דרוגים
כתובת: 
ארלוזורוב 8
עיר: 
רמת גן
אזור בארץ:
סוג המסעדה:
מחיר לסועד:
שעות פעילות: 
משעות הבוקר המוקדמות ועד חצות לערך
כשרות: 
כשר
טלפון: 
03-6729012

פיצוחי הגרעין הם אימפריה פיצוחית וותיקה ונודעת היושבת אחר כבוד כבר למעלה מעשור בכיכר נוח אשר בגבעתיים.

פיצוחים טריים הם עניין למביני דבר ויש אסכולות שונות אשר גובשו בקרב מעריצי פיצוחים טובים לגבי סוג ומהות הקלייה. במתחם הרמת גני ובאיזור גבעתיים יש שני שליטים בלתי מעוררים למלוח המעורר הזה. פיצוחי האילן[ראה סקירה נפרדת] ופיצוחי הגרעין.

גם בפיצוחי הגרעין השלט עם המינוח "קליה במקום" הוא לב העניין. גם כאן הפיצוחים נקלים במקום, על פי תחזיות מדוייקות של בעלי הבית לגבי חסרים בערמות הפיצוחים המונחות אחר כבוד בחזית החנות.
פיצוחי הגרעין הם מקום שמרני יותר בהשוואה לפיצוחי האילן אבל נדמה שיש מאחורי כל העניין תאוריה עניינית משהו והתרכזות במוצר העיקרי של החנות, פיצוחים באיכות מעולה ובקלייה בהירה.
לא תמצאו פיצוחים שרופים בגרעין. נטיית הקליה כאן היא לגוון הבהיר של העניין והמלחה כבדה יותר של הפיצוחים המתבקעים.

גם כאן, החורף הוא העונה הטובה יותר למצוא את המגוון הרחב ביותר של הפיצוחים הטריים. החום של הפלטה מעלה אדים קטנים וחמימים מן הפיצוחים וגם הוא גבוה יותר בהשוואה לפיצוחיות אחרות ועדין באורח פלא לא מייבש את הפיצוחים מדי ולא שורף אותם.

התפריט שמרני למדי הוא כולל את הגרעינים השחורים והלבנים המסורתיים, בוטנים במצבי צבירה שונים עם קליפה, בלי קליפה, מקדמיה לוז ועוד. יש חולשה מסויימת בשמרנות תפריט הפיצוחים שלא ממש מאמץ במהרה מיני פיצוחים חדשים עד שהם נתפסים כמו שצריך בשוק הפיצוחים, אבל יש כאלו שיגידו לכם: בשביל מה באמת לבלבל את השכל כל עוד חוקי הבסיס של המשחק נשמרים.

זר לא יבין זאת, אבל כל אוהב פיצוחים יש לו את העדפות שלו ואני באופן אישי אוהב את הקשיו שלי בהירים במיוחד ומלוחים במיוחד, וכאלו ניתן למצוא אך ורק במתחם של פיצוחיית הגרעין.
יש גם סיגריות ושתייה למי שנתקע, אבל זו ממש פיצוציה בדוחק. שם המשחק הוא הפיצוחים הטריים והקליה המשובחת בלבד. היא ורק היא.

דרוגים ומקומות קרובים