ארומה בילו סנטר

  • ארומה בילו סנטר
  • ארומה בילו סנטר
  • ארומה בילו סנטר
3.333335
ממוצע: 3.3 (6 דרוגים)

אם יש לבילו סנטר שתי בעיות עיקריות, הרי הן: השטח האדיר עליו הוא מתפרש, ומיעוט בתי הקפה שהמתחם מציע.

ובכן, בעניין סוגיית שטח המרכז, סניף ארומה ביל"ו סנטר קבעו את מושבם על הכניסה הראשית (המערבית) למתחם, ומי שרוצה קפה - מוזמן להגיע לכאן.

מוזמן להגיע לכאן, משום שאין עוד בתי קפה ראויים במתחם הענק של ביל"ו סנטר, ומעובדה זו נהנים מאוד בסניף המקומי של ארומה לעת עתה.

הסניף, אשר מתפרש על שטח לא גדול במיוחד, נמצא כמלא עד אפס מקום בכל הפעמים בהם ביקרנו בו, ולפעמים אף החזיק רשימת ממתינים לשולחנות.

"רשימת ממתינים" הוא כמובן שם קוד לקבוצה לא מאורגנת של לקוחות הממתינים לשולחנות באזור בית הקפה, ללא סדרן או סיוע מטעם הצוות - מה שיוצר במקום אווירה לא מספיק נעימה.

הקפה, הסלטים, העוגות, ויתר הפריטים בתפריט - בדיוק כמו שבארומה יודעים להכין, וכרגיל בסניפי ארומה - לא נמצאו הפתעות (לטובה או לרעה).

הסניף כשר, כך שאינו פתוח בשבתות וחגים, ואינו מציע פריטים בשריים.

חוויית הישיבה - נעימה, עד כמה שמתחם ביל"ו סנטר יכול להציע, והשירות נמצא כאדיב, אולם לנוכח עומס המבקרים לא מספיק יעיל לעיתין.

לסיכום - כשאין ברירה, אין ברירה. אולי מישהו אחר יפתח כאן קפה?

דרוגי-גולשים

3
נכון, זהו עוד סניף של ארומה עם התפריט האופייני לבית הקפה, אך הסניף הספציפי הזה אינו מהטובים של החברה. המקום עמוס, עם מקומות ישיבה מועטים. כניסה למקום שווה רק בעבור משהו קטן כמו קפה (עדיף לקחת ולא לשבת במקום...).

התמונה של yehudaz

3
ארומה בבילו סנטר הוא סניף קצת שונה משאר הסניפים של ארומה - זה בא לידי ביטוי בהרגשה כללית של צפיפות ורעש שמאפיינים את האיזור. התפריט אותו תפריט (טעים ברובו), המחירים כנהוג ברשת (יקרים יחסית) והשירות סביר. יש אמנם חניה חינם במתחם אבל בד"כ קשה למצוא מקום חניה.

התמונה של רוני

3
אין כאן שום דבר יוצא דופן, אלא בית קפה נחמד ונעים עם מנות שגרתיות ולא יקרות. אפשר לעצור לארוחה קלה באמצע הקניות ,אבל לא חובה